شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۷/۰۳/۱۴۰۱
جمعه، 29th آگوست 2014
11:02 ب.ظ

۵ پروژه برق‌رسانی در شهرستان سقز بهره‌برداری شد‌

 خبرگزاری تسنیم: در چهارمین روز از گرامیداشت هفته دولت ۵ پروژه حوزه برق‌رسانی شهرستان سقز با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سقز، سیدمحمد فتحی رئیس اداره برق شهرستان سقز در مراسم افتتاح این پروژه های برق رسانی که به صورت نمادین در بلوار شورا انجام شد اظهار کرد: احداث 1200 متر شبکه روشنایی معابر بلوار شورا با همکاری شهرداری و با اعتباری بالغ بر 560 میلیون ریال انجام شده است.

وی نصب 80 دستگاه چراغ روشنایی در روستاهای خیدر، کانی جشنی، هیجانان و قشلاق صالح بیگ با اعتباری بالغ بر  200 میلیون ریال، احداث 20 دستگاه پست هوایی جهت چاه های کشاورزی و مشترکان صنعتی با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد و 200 میلون ریال از جمله طرح های حوزه برق رسانی است که امروز به صورت هم‌زمان افتتاح شدند.

رئیس اداره برق شهرستان سقز خاطر نشان کرد: امروز هم چنین طرح های احداث 3200 متر شبکه فشار ضعیف هوایی متقاضیان متفرقه شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 200 میلیون ریال  و نصب هزار فقره انشعاب مشترکان شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال به بهره برداری می‌رسند.


منبع خبر: تسنیم
کد خبر: 10189