شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۹/۰۷/۱۴۰۱
Friday، 29th August 2014
11:09 pm

رئیس سازمان تامین اجتماعی در سقز: بیمارستان تامین اجتماعی سقز توسعه پیدا می‌کند

 خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور در سفر به سقر از توسعه بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سقز، سید تقی نوربخش عصر امروز در سفر به شهرستان سقز از اختصاص 27 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه بیمارستان تامین اجتماعی این شهرستان خبر داد.

درمانگاه این بیمارستان در زمینی به مساحت هزار و 500 متر مربع احداث می‌شود و برای بهره برداری از آن اعتباری افزون بر 70 میلیارد ریال نیاز است.

دکترسیدتقی نوربخش مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی که به همراه جمعی از معاونان و مدیرکل تامین اجتماعی کردستان به سقز سفر کردند، در جریان این سفر از ساختمان در حال ساخت بیمه تامین اجتماعی بازدید کرد و گفت: با توجه به پیشرفت نسبتا مناسب، این ساختمان در هفته دولت سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی در جریان این سفر با رئیس و کارکنان بیمه تامین اجتمای دیدار و در این دیدار با بیان اینکه، این سازمان یک سازمان اجتماعی است، مردم را صاحبان اصلی نظام خواند و  بر تکریم ارباب رجوع  تاکید کرد.

نوربخش در دیدار با کارکنان این اداره، استفاده از فن آوری اطلاعات جهت ارتقا و سریع در امور، بازرسی از کارگاههایی که بیمه شدگان خاص را تحت پوشش دارند تاکید کرد.

در جریان این دیدار ، محمد صدیق صالحی رئیس اداره بیمه تامین اجتماعی سقز نیز در سخنانی با اشاره به اینکه 90 هزار نفر بیمه شده تحت پوشش این سازمان در شهرستان است خواستار افزایش کادر اداری شد.

نادر فخری فرماندار ویژه سقز هم در جریان این دیدار گفت: با وجود حجم بالای کار و مراجعات زیاد به تامین اجتماعی شهرستان سطح خدمات رسانی و تکریم ارباب رجوع در سطح بسیار مناسبی قرار دارد که جا دارد از این سعه صدر و تکریم ارباب رجوع مدیر کل تامین اجتماعی، مدیر و کارکنان این اداره در شهرستان تقدیر به عمل آید.

رئیس سازمان تأمین اجتماعی سپس در با حضور بیمارستان تامین اجتماعی از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید و از بیماران عیادت نمود.

در جریان این بازدید شیرزاد قادر پور اقدم رئیس بیمارستان تامین اجتماعی سقز، کمبود فضا و کمبود پزشک متخخص را از مشکلات این بیمارستان بیان کرد و گفت: بیمارستان تامین اجتماعی شهرستان سقز از لحاظ تجهیزا ت نیاز به ابزارآلات پزشکی پیشرفته و به روز دارد.


منبع خبر: تسنیم
کد خبر: 10196


نظر دهي بسته شده است.