شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۱/۰۴/۱۴۰۱
دوشنبه، 1st سپتامبر 2014
8:06 ب.ظ

ماجرای بلواری که 3 بار کلنگ زنی شد

یکی از مهمترین پروژه های در دست انجام شهرداری در سال جاری، پروژه بلوار 45 متری بود که در اقدامی جالب در هفته دولت برای بار سوم کلنگ زنی شد و این احتمال وجود دارد به مناسبت هایی در آینده نه چندان دور کلنگ زنی چندباره شود.

به گزارش شارنیوز در ایام هفته دولت بازار کلنگ زنی و افتتاح های بزرگ و کوچک داغ است و معمولا هیچ رئیس اداره ای را به دلیل حضور در یکی از این مراسم ها نمی توان در محل کار خود یافت. در میان این پروژه های گوناگون که عایدی آن برای مردم سقز مشخص نیست و نسبت به آمار و ارقام ارائه شده در این فصول بی اعتمادی عمومی وجود دارد، انتشار خبر کلنگ زنی بلوار 45 متری به مناسبت هفته دولت با حضور مسئولین و معتمدین جالب ترین خبر مرتبط با هفته دولت بود. می توانید این خبر را در سایت شهرداری بخوانید.(لینک زیر)

طرح بزرگ عمران شهري توسط شهرداري در سقز كلنگ زني شد

 

شروع به کار این پروژه مهم تبدیل به داستان عجیبی شده است. اولین کلنگ زنی با حضور مدیرکل وقت سازمان مالیاتی استان، شهردار و چند تن از اعضای شورا در تاریخ 26 فروردین ماه انجام شد که خبر آن به طور کامل در شارنیوز منتشر شد.

آغاز عملیات ساخت پروژه ی بلوار ۴۵ متری سقز

33

 

 این کلنگ زنی چندان هم بدون حاشیه نبود و چند نفر از مسئولان ارشد به خاطر عدم حضورشان در این اتفاق مهم از شهرداری گلایه کرده بودند که نتیجه آن شد که بعد از چند هفته این بار با حضور فرماندار و نماینده دوباره این پروژه کلنگ زنی شد.

اما بعد از گذشت تقریبا 4 ماه از اولین کلنگ زنی و بیش از 5 ماه از سال 93 هنوز عملیات احداث این بلوار 45 متری آغاز نشده و معلوم نیست سرانجام آن به کجا خواهد کشید.

یکی از نکاتی که این پروژه را منحصر به فرد می ساخت بودجه آن بود که از محل مالیات های پرداختی شهروندان تامین می شد.

توضیحات شهردار در مورد این پروژه را هم می توانید در لینک زیر بخوانید:

دو پروژه مهم شهرداری برای سال ۹۳

کد خبر: 10250


۴ دیدگاه

 • حسین
  حسین: 9-2-2014 . 2:57 ب.ظ :

  سلام
  این نشانه ی بی اندیشه بودن مسؤلین است چرا که می توانستند ایده های جالب تر برای سرگرمی مردم وجُک هایجدید بسازند مثلا می گفتند کلنگ زنی دستشویی های ورودی شهرستان سقز این جدیده یا مثلا می گفتند بیل زدن خیابان های سقز برای سبزی کاری یا فضای خالی بلوارهای سقز برای دست فروشی ،افتتاح پارک سیگار و قلیان و… ، کلنگ زنی میدان جوان به منظور موتورسواری بی کار های محل ، افتتاح میز باج سبیل پزشکی و … ایده ها زیادند امّا اظهار ایده کم است . خلاصه درستتتت میشه

  پاسخ دهید

  • اژدر
   اژدر: 9-2-2014 . 5:29 ب.ظ :

   قابل توجه پرداخت كنندگان ماليات و نيز شوراي محترم شهر حاميان حقوق شهروندان

   پاسخ دهید

   • دانيال
    دانيال: 9-3-2014 . 4:51 ب.ظ :

    اميدوارم دربين مردم برادرى همدلى همرنكى بر قرار كردد بخدا از نفاق هيكداممان بهره نخواهيم كرفت درود بر نماينده سلا م بر فرماندار دست مريضاد اقاى شهردار واعظا ى محترم شوراى شهر افرىن مردم عزيز مهربان انديشمند شهرستان سقز

    پاسخ دهید

    • ابوبکر
     ابوبکر: 9-7-2014 . 2:53 ب.ظ :

     درود بر دانیال خواهش منم همان است که ایشان گفت

     در ضمن دقت کردین آن منظره چقدر زیباست؟!

     پاسخ دهید