شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۳/۰۷/۱۴۰۱
Saturday، 20th September 2014
11:01 pm

شهربازی پارک شهر کف پوش لازم دارد

نبود محل های بازی کودکان در محلات مختلف سقزباعث شده است اسباب بازی های پارک شهر میزبان شمار زیادی از کودکان شهر برای گذران وقت باشند و همچنان که شهروندان شاهد هستند بسیار محبوب است و امکانات موجود در آن جوابگوی این محبوبیت نیست.

شهرداری هر از چندگاهی وسایل جدیدی به این شهربازی کوچک اضافه می کند و بر تنوع امکانات آن می افزاید اما نکته ای که این روزها شاهد آن بوده ایم، صدمه دیدن کودکان به دلیل نبودن کف پوش های مناسب در این محل است و مواردی از آسیب های شدید بر اثر پرت شدن از اسباب بازی ها مشاهده شده است.

عکس های زیر وضعیت این کف پوش ها را نشان می دهد اگرچه در قسمت هایی اوضاع مناسب است اما در بخش هایی نیز نبود آن خطرناک به نظر می رسد که توجه شهرداری را می طلبد.

5

 4

2

کد خبر: 10580


نظرات:

  1. – خدایی به حال این شهر بازی و وسایل ناچیز و بی کیفیت آن و ای همه بی توجهی نسبت به تنها شهر بازی موجود و قدیمی شهر باید گریه کرد. شما فقط تاب انرا ببینید از اهن درست شده مسولااین امر را باید مجبور کرد روی این تاب و وسایل خطرناک تاب بازی کنند تا ببینند بچه های مردم چی می کشند. اصلا یکی بگه این وسایل آموزش تکاوری و طناف که خیلی خطرناک است بر اساس کدام رای و نظر کارشناسی آورده شده؟

  2. دوست اگر تهیه نمیشه گلایه داری .اگر نصب میشه عیب وایراد میگیرید .خدای کمی انصاف داشته باشید .همینه بچه هایمان درصف های طولانی نمی ایستند جای تشکر دارد.واقعا از بچه های شهرداری سپاسگزاریم

  3. سلام
    کمی هم به بچه هایمان قرآن یاد بدیم کلام خدای یگانه بی همتا را.

  4. شهروندگرامي آقاي احمدي كمي انصاف داشته باشيد. واقعا بچه هاي شهرداري با اين وضع بودجه خوب كارميكنند.

  5. عزیزم این وسایل نه تنها بی کیفیت هستند بلکه بعضی از آنها خطر ناک نیز هستند . چه میدانم شاید در کشورهای پیشرفته استفاده از آنها جرم هم باشد!!؟