شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۳۰/۰۲/۱۴۰۱
شنبه، 27th سپتامبر 2014
9:11 ب.ظ

انصراف دوچرخه سوار سقزی از برنامه سفر به دور ایران

عباس ولیزاده ورزشکار سقزی در نظر داشت برای اشاعه ی فرهنگ استفاده از دوچرخه وبا شعار نجات کانی بل،دریاچه ی ارومیه و یاد جانباختگان کوهستان(محمد اراز،مقبل هنرپژوه و سامان نعمتی) ۸هزار کیلومتر را با دوچرخه رکاب بزند اما برخورد به زعم وی نامناسب اداره تربیت بدنی سقز ولی زاده را بی انگیزه و از سفر منصرف کرد.

valizade

وی در خصوص این اقدام خود به شارنیوز گفت: برای تدارک این سفر مجوز اداره ی تربیت بدنی و گردشگری را اخذ نمودم و قرار بود اول مهر سفرم را طی ۶۰ روز با عبور از ۱۸استان کشور آغاز کنم اما به دلیل بی توجهی تربیت بدنی سقز وعدم همکاری با بنده از این سفر منصرف شده ام. ولیزاده در خصوص همکاری ارگانها و نهادهای دیگر گفت: با توصیه ی یکی از دوستان پیش از عزیمتم به اداره های مختلف نامه نگاری کردم که حتی شورای شهر قول مساعدت دادند ولی متاسفانه هیچ خبری از این مساعدت نشد. وی افزود: تنها نهادی که با بنده همکاری کرد واز این حرکت من پشتیبانی کردند بانک ملی بود و اداره کل تربیت بدنی استان کردستان و هیئت دوچرخه سواری هم در خصوص تسریع در اخذ مجوزهای لازم کمک شایانی کردند.

این ورزشکار سقزی سومین سالی است که عضوانجمن سایکل توریست ایران است که زیر نظر فدراسیون دوچرخه سواری فعالیت می کند و همچنین از سال 1380 تاکنون هر ساله برای گرامیداشت یاد محمد اوراز مسافت چهار هزارکیلیومتری را که شامل رکاب زدن به ۶ استان همجوار است پیموده است. شایان ذکر است که او در رشته ی دوچرخه سواری تا به حال توانسته دو مقام دومی را در رشته ی سرعت در سطح استان و شهرستان کسب نماید.

کد خبر: 10663


۴ دیدگاه

 • همشهری
  همشهری: 9-28-2014 . 1:10 ق.ظ :

  واقعا برای ادارات سقز متاسفم.و به این همشهری عزیز تبریک میگویم.البته از مسولین شهرمان که بومی هستند نباید از این بیشتر انتظار داشت.دوست عزیز تو کار خودت رو انجام بده اگه منتظر این مسولین باشی هرگز نمیتوانی کاری انجام بدی.از تو حرکت از خدا برکت به خدا توکل کن نه به بنده هایش چون اگر رزق انسان دست انسان بود همه از گرسنگی میمردند.

  پاسخ دهید

  • سقز
   سقز: 9-30-2014 . 11:45 ب.ظ :

   باسلام وعرض ادب درهفته گذشته ازطرف شورای شهر وشهرداری برای این دوست عزیز مبلغ هفتصدهزار تومان تصویب شده بود.کم لطفی نفرمایید،لطفا

   پاسخ دهید

   • سقز
    سقز: 9-30-2014 . 11:48 ب.ظ :

    همشهری شما که ازیاس وناامیدی حرف میزنید چه کمکی به این ورزشکار میکنیدواحساس مسوولیت دارید؟؟؟

    پاسخ دهید

   • زانا
    زانا: 10-2-2014 . 8:54 ق.ظ :

    پس رئس تربیت بدنی چطور مدیز نمونه شده ؟؟؟!!!!!!!آیا رسیدن به ورزشکارن مهمتر است یا نصب بنیر های عجیب و غریب و مداحی از آقای …….؟؟؟

    پاسخ دهید