شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 3rd اکتبر 2014
11:18 ب.ظ
مراسم بزرگداشت روز سالمند در پارک کودک برگزار شد

پیرمرد ها مسابقه می دهند+گزارش تصویری

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی سالمند،هیئت بازیهای بومی محلی شهرستان برنامه ای شاد همراه با مسابقه برای سالمندان سقزی در پارک کودک برگزار کرد.

به گزارش خبرنگار شارنیوز پنجشنبه ۱۰مهرماه مصادف با روز جهانی سالمند هیئت بازیهای بومی با همکاری شهرداری،شبکه بهداشت ودرمان و اداره ی ورزش وجوانان مسابقات ریزێن،دامه و طناب کشی را با شرکت سالمندان برگزار کرد و در پایان به هشتاد نفر از سالمندان جوایزی اهدا شد.

ابوبکرجبرئیلی مسئول هیئت بازیهای بومی شهرستان در خصوص این برنامه به شارنیوز گفت: تهیه ی جوایز این مسابقه به همت بازاریان سقزی انجام پذیرفت و متاسفانه ادارات در این خصوص همکاری نکردند.

DSCN5201

bazi salmandan (11)

bazi salmandan (9)

bazi salmandan (7)

bazi salmandan (6)

bazi salmandan (5)

bazi salmandan (12)

bazi salmandan (4)

bazi salmandan (3)

bazi salmandan (2)

bazi salmandan (1)

کد خبر: 10725


۳ دیدگاه

 • ابوبکر جبرئیلی
  ابوبکر جبرئیلی: 10-4-2014 . 1:08 ب.ظ :

  ضمن تشکر از درج خبر به اطلاع می رساند این مراسم به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان سقز و هیئت روستایی و بازی های بومی محلی با همکاری شبکه بهداشت و شهرداری محترم برگزار گردید در ضمن جوایز و هزینه این مراسم توسط تعدادی افراد خییر تامین گردید در اخر لازم است از برداران نیرویی انتظامی جهت برقراری نظم تشکر و قدر دانی می نمایید ابوبکر جبرئیلی

  پاسخ دهید

  • صلاح
   صلاح: 10-4-2014 . 4:28 ب.ظ :

   خواو بی عه بو گیان که س نه ما ایتر ته شه کوری لی بکه ی؟؟

   پاسخ دهید

   • ابوبکر
    ابوبکر: 10-4-2014 . 5:18 ب.ظ :

    سلام
    فکر خوبی بوده رابطه مردم بیشتر شده همدیگر را بهتر خواهند شناخت روابط و دوستی بوجود میاید و یک خاطره شادی برای آنها خواهد بود… ….اما ای کاش آنها مساجد را هم خالی نمیگذاشتند….دوستان مساجد خیلی خلوت است مردهای ما اوقات بیکاری را در خیابان و پارک میگذرانند در صورتی که اگر مسجد هم میرفتند از حال و احوال همدیگر باخبر میشدند و میتوانستند به همدیگر کمک رسانی کنند.. …….

    پاسخ دهید