شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۸/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 3rd اکتبر 2014
9:52 ق.ظ

انتخابات پر حاشیه نظام مهندسی سقز

هیوا نعمانی برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس نظام مهندسی سقز انتخاب شد در حالی که تمامی کاندیداهایی که قرار بود با وی رقابت کنند در لحظات آخر انصراف دادند تا ریاست نعمانی ها بر نظام مهندسی همچنان ادامه داشته باشد. به گزارش شارنیوز انتخابات نظام مهندسی سقز قرار بود روز سه شنبه برگزار شود که با انصراف همه کاندیداهای دیگر و باقی ماندن تنها یک نفر، عملا برگزاری انتخابات بلاموضوع شد و تنها کاندیدای باقی مانده به عنوان رئیس انتخاب شد. نظام مهندسی سقز هفته پرحاشیه ای را طی کرد. در یک اقدام کم نظیر در یک نهاد صنفی، جلسه پرسش و پاسخ با حضور رئیس، دیگر کاندیداها و جمعی از منتقدان عملکرد مدیرنظام مهندسی پیش از انتخابات برگزار شد و طی آن مهمترین دغدغه های صنفی مهندسان سقزی مطرح شد. 4 کاندیدای حاضر در این جلسه که همگی از منتقدان نعمانی بودند، در مواردی مانند عدم تناسب و شفافیت حجم کار مهندسان، دریافت درصد های اضافه تحت عنوان تامین هزینه های دفتری، وجود تهدید و تشویق برای رای دادن به کاندیدای خاص و برخی ابهامات دیگر، مباحثی را مطرح کردند. در ادامه هیوا نعمانی که 8 ماه گذشته را به عنوان رئیس نظام مهندسی گذرانده بود یک به یک به انتقادات پاسخ گفت اگرچه در مواردی پرخاشگرانه و عصبی منتقدان را مورد خطاب قرار می داد. دیگر اتفاقی که جلسه پرسش و پاسخ مهندسان با رئیس نظام مهندسی را تحت تاثیر قرار داد، انتشار نامه ای به امضای 4 کاندیدای معترض بود که طی آن در اعتراض به رفتار رئیس از شرکت در انتخابات انصراف دادند. در نامه به چند شغله بودن رئیس هم اشاره شده بود و با استناد به قانون انتخابات نظام مهندسی، مدیر فنی و اجرایی باید تمام وقت مشغول به خدمت باشد که به باور معترضان، هیوا نعمانی با توجه به عضویت در شورای شهر و تدریس دردانشگاه آزاد نمی تواند وقت کافی برای اداره نظام مهندسی سقز اختصاص دهد. البته نعمانی با رد این انتقادات و با اشاره به زمانی که در دفتر نظام مهندسی سپری می کند، از عملکرد خود دفاع کرد.کد خبر: 10754


۴۰ دیدگاه

 • کمال
  کمال: 10-4-2014 . 5:48 ب.ظ :

  با سلام
  من در جلسه اعلام برنامه کاندیداها در سالن جلسات نظام مهندسی حضور داشتم و در کل طول جلسه کاندیداهای به گفته شما منتقد اما به گفته ما مخرب بی انصاف هیچ برنامه ای را ارائه ندادند و کل زحمات نعمانی ها در نظام مهندسی را نادیده گرفتن و این کاندیداها باتوجه به اینکه حتی در دفاتر خود و در گروههای خود افرادی شناخته شده هستند و در این مدت با اکثر مهندسان برای تخریب نعمانی برنامه چیدن ولی مهندسین باتوجه به تغییرات مثبتی که در مدت مدیریت نعمانی ها دیدن با آنها همکاری نکردن و در جلسه هم کسی از آنها حمایت نکرد و حتی در بعضی اوقات اتهامات وارده آنها به نعمانی از طرف مهندسین جواب داده می شد.
  در آخر جلسه آنها با اشاره به ماده 28 قانون وظایف شوراها کاندیدا شدن نعمانی را غیر قانونی دانستند ولی غافل از اینکه هنوز این افراد نمی دانستند که برای چه چیزی کاندیدا شده اند. عنوان پستی که این دوستان کاندیدا شده بودند مدیر اجرایی دفتر نمایندگی شهرستان سقز می باشد و در کل استان فقط یک نفر رئیس سازمان نظام مهندسی استان است. ضمنا نعمانی با توجه به برخورد با افراد متخلف که برای این پست کاندیدا شده بودند که مستند در جلسه هم اشاره نمود آنها به حمایت از فرد متخلف و طرفداری از ناحق پرداختن و در آخر جلسه هم باتوجه به اینکه هیچ امیدی به رای آوردن حتی در دفتر خودهم نداشتند با نوهین و اهانت به مهندسین انصراف خود را اعلام نمودند. در پایین هم ماده 28 قانون وظایف شوراها آمده است دیگر تصمیم گیری با خودتان
  ماده 28ـ اشخاص زیر به واسطه مقام و شغل خود از داوطلب شدن برای شوراهای اسلامی به ترتیب ذیل محرومند:
  1ـ رئیس جمهور و مشاورین و معاونین وی، وزراء، معاونین و مشاورین آنان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای نگهبان، رئیس قوه قضائیه و معاونین و مشاورین وی، رئیس دیوان عالی كشور، دادستان كل كشور و معاونین و مشاورین آنان، رئیس دیوان عدالت اداری، رئیس سازمان بازرسی كل كشور، شاغلین نیروهای مسلح، رؤسای سازمانها و ادارات عقیدتی سیاسی نیروهای مسلح، رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و معاونین وی، رؤسا و سرپرستان سازمانهای دولتی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رؤسای كل و مدیران عامل بانكها، رئیس جمعیت هلال احمر و معاونین وی، رئیس بنیاد مستضعفان و جانبازان، سرپرست بنیاد شهید، سرپرست بنیاد مسكن، سرپرست كمیته امداد امام، رؤسای سازمانها، مدیران عامل شركتهای دولتی (مانند شركت مخابرات، دخانیات…)، سرپرست نهضت سوادآموزی، رئیس سازمان نظام پزشكی ایران، مدیران كل تشكیلات ستادی وزارتخانه‌ها و سازمانها و ادارات دولتی و سایر رؤسا، مدیران و سرپرستانی كه حوزه مسئولیت آنان به كل كشور تسری دارد، از عضویت در شوراهای اسلامی سراسر كشور محرومند مگر آنكه دو ماه قبل از ثبت نام، از سمت خود استعفا نموده و به هیچ وجه در آن پست شاغل نباشند.
  2ـ استانداران و معاونین و مشاورین آنان، فرمانداران و معاونین آنان، بخشداران، مدیران كل ادارات استانداری، مدیران كل، سرپرستان ادارات كل، معاونین ادارات كل، دادستانها، دادیارها، بازپرسها، قضات، رؤسای دانشگاهها، رؤسای بانكها، رؤسا، سرپرستان و معاونین سازمانها و شركتهای دولتی و نهادها و مؤسسات دولتی و یا وابسته به دولت كه از بودجه عمومی به هر مقدار استفاده می‌نمایند و سایر رؤسا، مدیران و سرپرستان استان، شهرستان و بخش به ترتیب از عضویت در شوراهای اسلامی واقع در محدوده استان، شهرستان و بخش محرومند، مگر آنكه دو ماه قبل از ثبت نام، از سمت خود استعفا نموده و به هیچ وجه در آن پست شاغل نباشند.
  3ـ شهرداران و مدیران مناطق و مؤسسات و شركتهای وابسته و شاغلین در شهرداری و مؤسسات و شركتهای وابسته به آن از عضویت در شورای اسلامی شهر محل خدمت محرومند، مگر آنكه دو ماه قبل از ثبت نام، از سمت خود استعفا نموده و به هیچ وجه در آن پست شاغل نباشند.

  پاسخ دهید

  • شاری
   شاری: 10-7-2014 . 11:03 ب.ظ :

   حق گفتی داداش
   خدایی بهتر ااز نعمانی ها تا حالا کی واسه نظام مهندسی سقز مایه گذاشته؟
   نظام مهندسی سقز را از تو دخمه بیرون کشیدن و سروسامان دادن و تا حد خیلی زیادی به کارهای نظام سرو سامان دادن…دمشون گرم وبرقرار باشن

   پاسخ دهید

   • حامد
    حامد: 10-10-2014 . 3:04 ب.ظ :

    شاری
    نظام مهندسی رو خانوادگی کردن و البته درامدهایی نجومی هم ازین راه کسب می کنند بی خبری دوست شاری به جوابیه دوست واقع بینت رجوع کن

    پاسخ دهید

   • خضریار
    خضریار: 10-8-2014 . 1:47 ق.ظ :

    کمال جان، کاندیداها در مورد عملکرد هیوا نعمانی اظهار نظر کردند این هیچ سنخیتی با تخریب ندارد. درثانی ماده 28 رو ول کن. خداییش هیوا میرسه هم عضو شورا باشه، هم رییس نظام باشه، هم آزاد تدریس کنه و…؟ من که میگم نه و این واقعا چیزی جز جاه طلبی و منفعت پرستی و لجاجت با کل نظام مهندسی نیست.

    پاسخ دهید

    • ناصح
     ناصح: 10-13-2014 . 2:46 ق.ظ :

     ….. و سایر رؤسا، مدیران و سرپرستان استان، شهرستان و بخش به ترتیب از عضویت در شوراهای اسلامی واقع در محدوده استان، شهرستان و بخش محرومند، ….
     این مطلب که شما نوشتید نشون میده که واقعا محرومند!

     پاسخ دهید

    • اشنا
     اشنا: 10-4-2014 . 8:07 ب.ظ :

     قطعا جناب آقای دکترثابتی و هیت مدیره محترم نظام پیگیری خواهند فرمود انشاالله

     پاسخ دهید

     • -آشنای شما
      -آشنای شما: 10-5-2014 . 12:57 ب.ظ :

      – آشنای عزیز می خواهی مثلا آقای ثابتی و قناعت که خودشان در حمایت بی قید و شرط وحمایت اشکار در انتخابات سقزو مسخره نمودن بچه های مهندس سقز دستشان رو شد و بدلیل تحریم اعضای مهندسان سقزاز شرکت در این انتخابات فرمایشی و مهندسی شده … چکار کنند؟؟ نکنه بداد شمای آشنا برسند که نکنه یک روز حساب و کتابهای سقز حسابرسی بشه آنوقت پته تان رو آب بیفته چون همین یک جمله شما نشان از عمق فاجعه دارد و معلوم میکند که مشکلات نظام مهندسی سقز از کجا و با حمایت چه کسانی انجام می شود.

      پاسخ دهید

      • شاری
       شاری: 10-7-2014 . 11:05 ب.ظ :

       من کسی رو نمیشناسم که از وضعیت کارکردش ناراضی باشه…تو استانهای دیگه سهمیه 5 سالشون هم اندازه 5 ماه سقز نیست…

       پاسخ دهید

       • آشنا
        آشنا: 10-9-2014 . 5:51 ب.ظ :

        آشنای شما ی عزیزیک بار دیگر جمله رو بخون ببین فرمایش جنابعالی رو تایید می کنه یا نه ؟ بزرگمرد

        پاسخ دهید

       • امید
        امید: 10-5-2014 . 8:06 ب.ظ :

        هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک اتفاقا این عزیزان با وجود اقایان نعمانی نظام مهندسی سقز را حیاط خلوت خود کرده اند و سالیانه ده ها میلیون تومان از حق مهندسان سقز را در قالب کارکردهای غیر قانونی غصب می کنند.اینه که به هر قیمتی که شده میخاهند مدیریت حاضر را حفظ کنند

        پاسخ دهید

       • منفعت طلب
        منفعت طلب: 10-5-2014 . 12:28 ب.ظ :

        اشتباه شما این است که می خواهید همه چی به گذشته و دوران رمضان زاده برگردد. این محاله . هرچه تلاش کنید مردم به وقایع پشت پرده و ماهیت شما بیشتر پی می برند. بهتره لااقل کمی تاکتیک به خرج دهید تا لااقل مردم به این ماهیت شما پی نبرند چرا که بیشتر ضایع میشین.

        پاسخ دهید

        • اسماعیل -شینه
         اسماعیل -شینه: 10-5-2014 . 7:44 ب.ظ :

         سلام به شار نیوز لطفا کامنت بنده رو بگذارید.مدیریت نظام مهندسی برای آقایان نعمانی بسیار حایز اهمیت است چرا که منبع درامدی بسیار فوق العاده برای ایشان و نزدیکانشان است همچنین نظام سقز با حضور ایشان حیط خلوتی برای چند نفر از اعضای هیت مدیره استان است بس مهندسی انتخاب توسط آقایان و تهدید به بریدن نان منتقدان ابزاری است برای رسیدن به هدف

         پاسخ دهید

         • جمال طلبان سقز
          جمال طلبان سقز: 10-5-2014 . 11:24 ب.ظ :

          اشتباه این منفعت طلب که اسم و رسم آن پیدا است مشخص است که شیپور را از سر گشاد می دمد …اتفاقا شار نیوز دوست دارد مطالب را شفاف منعکس کند و آقای نعمانی هم به این موضوع و شفاف بودن تاکید دارد چون تنها شورایی که بیشتر از همه به تفکر اصلاح طلبان نزدیک است آقای هیوا نعمانی است و پارسال هم حمایت جدی از ایشان شد و حالا هم می شود چون نامبرده فردی دلسوز ،کارآمد ،دست پاک و با انگیزه است

          پاسخ دهید

          • نمعانی
           نمعانی: 10-6-2014 . 9:38 ب.ظ :

           هیوا نعمانی … ابتدا در ژست یک انسان محجوب و منتقد خانواده خود ظاهر شد اما وقتی که به قدرت رسید همه چیز را زیر پا گذاشت و قدرت طلبی اش هم هیچ حد و مرزی نمیشناسد.

           پاسخ دهید

           • ناشناس
            ناشناس: 10-7-2014 . 12:06 ق.ظ :

            آقای جمال طلب مگر آقای نعمانی توانایی دفاع از خود را ندارند که شما به مدافع ایشان تبدیل شده اید؟ راستی از کی منصب مدعی النعمانی بودن به شما تفویض شده است؟ (لطفاً حذف نکنید)

            پاسخ دهید

           • ناشناس
            ناشناس: 10-6-2014 . 12:39 ق.ظ :

            مرگ جوان سقزی در حادثه ی فرو ریختن خانه ی مسکونی در تپه ی مالان کافی است تا مدیریت آقای هیوا نعمانی خاتمه یافته تلقی شود چرا که این حادثه در زمان تصدی ایشان بر مجموعه ی سازمان نظام مهندسی سقز به وقوع پیوست و این خود حکایت از وجود ضعف و نارسایی پرسش بر انگیز در نظام مهندسی تحت ریاست آقای نعمانی است. (شار نیوز حذف نکن)

            پاسخ دهید

            • پیوندی
             پیوندی: 10-6-2014 . 9:41 ب.ظ :

             درود بر شما. تنها در شهر ماست که بجای رسوایی و بازخواست چنین کسانی امکان گرفتن مسئولیت پیدا میکنند.

             پاسخ دهید

            • واقعیت
             واقعیت: 10-6-2014 . 2:50 ب.ظ :

             مردن و زندن و کشتن خفه کردن و ریزش خونه دسته هیوا نعمانی نیست.قرار نیست ریس تمام ارگانها واسه صدور هر نامه و کاری تک به تک کارارو سرکشی کنن
             مهندس نعمانی لیاقتش بیشتر از این حرفاست ما لیاقتمون همون افرادی بود در شهر که میلیاردی اختلاص میکردند و مردم و با درخت و ریسه های روشنایی فریب میدادند یلوا با جدول کشیهای جدید و رنک امیزی که کاری جز رد گم کنی نبود بسه دیگه یکم واقع بین باشید از برادران نعمانی کارامدتر و پاکدامنتر و از همه مهتر دست پاکتر ندیدم
             پس الکی از رو فکر سیکل به پایین قضاوت نکنید
             F

             پاسخ دهید

             • حقیقت
              حقیقت: 10-8-2014 . 7:08 ب.ظ :

              – آقای واقعیت یا داری خودتو به اون راه می زنی یا خبر نداری – پس لطفا توضیح دهید در نظام مهندسی سقز دو ماه قبل یک فساد مالی 400 میلیون تومانی کشف شد که توسط آقای س- د از کارمندان اونجا صورت میگرفت و این اقا را نعمانی ها از سال 90 چون فامیل هستن استخدام کرده بود و موضوع خیلی اتفاقی و توسط یکی از مهندسان و مالکان کشف شد و بلافاصله همین اقای هیوا نعمانی پاکدامن شما بجای معذرت خواهی و توضیح دادن فورا برای پاک کردن صورت مسئله اقای س – د را به ظاهر اخراج و روانه تهران کردند و سپس اعلام نمودند که همه چیز را خودشان کشف و برخورد و پولها برگردانده شد؟؟؟؟در حالی که وقتی چند تا از مهندسان خواستار برخورد قضایی با کارمند مذکور شدند به صراحت تهدید کرد که اگر او را به دادگاه بدهند هر چه سریات است در مورد این آقایان نعمانی بر ملا و افشا خواهم کرد.!!!! خوب اصل خبر را همه می دانند و غیر قابل انکار است . این ارباب شما(نعما نی) اگر راست میگوید اون پولها مال مردم و حق الزحمه مهندسان بی خبر بود پس اگر ریگی به کفش ندارد قانونا این متخلف را به دادگاه چرا نمی دهند تا مجازات شود ؟ چرا بجای ایشان بلافاصله پسر دای خودش را و یکی از رفقای تازه کار حلقه به گوش را جانشینش کرد؟ همین بس شما اگر تونستید توضیح قانع کننده بدید بقیه پیش کش شما – (خواهشن این کامنت را حذف نکنید)

              پاسخ دهید

              • ناشناس
               ناشناس: 10-9-2014 . 11:31 ق.ظ :

               از روشنگری تان سپاس گزاریم

               پاسخ دهید

               • اندازیار سقز
                اندازیار سقز: 10-9-2014 . 1:18 ب.ظ :

                آنچه که حقیقت نوشته است را بنده و خیلی دیگر از مهندسان سقز مطلعیم. بار کج به مقصد نمی رسه آقایان نعمانی انصافا بارتون کم کم خودشو نشان میده که کج کجه

                پاسخ دهید

               • شاری
                شاری: 10-8-2014 . 9:51 ب.ظ :

                کاملا موافقم

                پاسخ دهید

                • غلام
                 غلام: 10-9-2014 . 10:40 ق.ظ :

                 کاملا” درست است .البته این موضوع فقط گوشه ای از تخلفات این آقا وبرادر عزیز ش است .

                 پاسخ دهید

                 • علی
                  علی: 10-10-2014 . 10:45 ب.ظ :

                  پس چرا همتون اینو که میدونی ولی همیشه تو همه انتخابات اولین رای رو میارن پس همین مردم که دم از پاکی میزنن مثل آقایان شورا نظام غفاری وباغبانی ودوغی از طرفداران پروپاقرص این آغایان هستند ورای اینا بود که برادرشان هم شهردار شد خواهشا حذف نفرمایید

                  پاسخ دهید

                  • ده هاتی
                   ده هاتی: 10-12-2014 . 7:18 ق.ظ :

                   علی عزیز اگر
                   اقایانی که اسمشان را آوردید عقد اخوت با نعمانیها دارند ویا به قول شما
                   (از طرفداران پر و پا قرص نعمانی هستند) چرا هیوای نعمانی در انتخابات هیت رییسه شورای شهر به هیچکدام از این سه نفر رای نداد و به آقایان دیگر رای داد. چون ایشان و سایر برادرانشان از سخت گیری این سه در اجرای امور و قانونمندیشان به ستوه آمده و دنبال شرایط و فضایی سهل و آسان برای قانون گریزی استخدام فک و فامیل ورانت خواری خو و دوستانشان از شهر بیچاره سقز و شهرداری و نظام مهندسی می باشند اگر بیشتر خواستید بدانید بیشتر نطلعتان خواهم کرد( ببینم میتونید بگذارید شار نیوز عزیز؟)

                   پاسخ دهید

               • بیکار
                بیکار: 10-6-2014 . 9:29 ب.ظ :

                خوشحالم بیکارم ومهندس نیستم ولی در کل ریس نظام مهندسی کل کشور هم کشکه تا برسه به سقز خودتان را نالرحت نکنید منظورم هر دو طرفه تا حالا جاه ومقام روی خوش را به هیچکس نشان نداده پس خوشحالم بیکارم

                پاسخ دهید

                • ناشناس
                 ناشناس: 10-7-2014 . 1:09 ب.ظ :

                 معامله خوبی بود بین باقی رحمان پور و نعمانی ها و آن اینکه هیوا نعمانی که قبلا با رحمانپور مخالف بود در انتخابات هیئت رئیسه شوراها به رحمانپور رأی داد و رحمانپور هم نه تنها کاندید ریاست نظام مهندسی نشد بله به نعمانی نیز کمک کرد

                 پاسخ دهید

                 • هیوا
                  هیوا: 10-7-2014 . 11:30 ب.ظ :

                  بنده مهندس نیستم ولی آقای نعمانی توان انجام تمام پستهایش را ندارد مگر سمبل کاری نماید که ان جیزی است عادی برای کسانی که قصد خدمت ندارند. مثلا آقای نظام غفاری برای انجام بهتر وظایف شورا ازمعلمی استعفا داد.

                  پاسخ دهید

                  • حامد
                   حامد: 10-8-2014 . 1:37 ق.ظ :

                   متاسفانه اقای نعمانی اگر وقت کنند ساعاتی را در هفته به عنوان زنگ تفریح نظام مهندسی تشریف می اورند و نه می توانند جوابگوی نیازمندی های مردم باشند و نه اعضا نظام مهندسی ولی هیئت مدیر استان نمی گذارد غیر نعمانی ها کسان دیگری مدیریت نظام مهندسی سقز را در دست بگیرند …

                   پاسخ دهید

                  • شهروند
                   شهروند: 10-8-2014 . 10:36 ق.ظ :

                   مگر در سقز آدم پیدا نمی شود که یکنفر بایستی چندین پست داشته باشند؟؟چه انسان عاقلی این مسائل را قبول می کند؟؟یعنی سایر مهندسان سقزی تا این حد بیسواد هستنند!!!!!!! مردم سقز به ماهیت اصلی نعما نیها پی برده اند ولی مهندسین سقزی هنوز در خواب فقط سهمییه کار هستند .

                   پاسخ دهید

                   • ناشناس
                    ناشناس: 10-8-2014 . 9:18 ب.ظ :

                    آقاي بيگلري شما كه قانون گذاريد چرا تصويب نميكنيد كه نظام معندسي شهرهاي داراي فرمانداري ويژه از مراكز استان تفكيك شوند والا منطقي است و به نفع شهر سقز.مهندسان عزيز چرا نميايد نامه اي دسته جمعي به نماينده بنويسيم؟

                    پاسخ دهید

                    • واقعیت
                     واقعیت: 10-9-2014 . 7:33 ب.ظ :

                     جواب حقیقت
                     اگه اقای نعمانی با اقای س/د همدست بود ماشین زیر پایه س/د ازش حراج نمیکرد یا تا وقت رسیدگی چک سفید ازش نمیگرفت پس شما الان الکی حرف میزنید
                     یا برای پسر دایی ایشون به نام م/س ایشون کاراموزیشون انجام میدن و ماهی 150تا200هزار میگیره اونم مهندس نعمانی خودشون تقلب میکنن و کارمند نیستند
                     ولی شماها افرادی هستید که وقتی چشتون به نعمانی ها به قول خودتون میرسید 2لا تا میشید پس تو اینجا خودتون نشون ندید در ضمن حرف اخرم من به شما حقیقت من حتی پدر و مادرمم اربابم نیستند چه اقایان نعمانی
                     ارباب من خداست به یاد داشته باش
                     نعمانی ها ار خیلیا تو فکرشو بکنید یا از خود شما پاکترند
                     شارنیوز عزیز مطرح کن

                     پاسخ دهید

                    • کمال
                     کمال: 10-10-2014 . 12:35 ق.ظ :

                     جناب حقیقت در جلسه ارائه برنامه های نظام مهندسی با حمایت از یک نفر متقلب و خلافکار مشخص شد که هدف شما چیست و هر ترفند و جلسه سری هم در دفاتر تشکیل دادید به هیچ نتیجه ای نرسیدید الان هم نوبت به این حرفهای الکی رسیده. من کامل در جریان تخلف کارمند نظام مهندسی بودم و این تخلف بوسیله خود آقای نعمانی کشف شد و اگر شما راست میگویید اسم مهندسی که به نعمانی گفته را بگویید و نعمانی با اخراج این فرد و تشکیل جلسه با تعدادی از نمایندگان مهندسان مساله را تشریح کرد و کل نفشه هایی که توسط این آقا ثبت نشده بود در کارکرد مهندسان آورده شده . ضمنا شما از موضوع خبر ندارید چون با پیگیری های نعمانی کارشناس حقوقی نظام مهندسی استان در حال انجام مقدمات محاکمه فرد متخلف هستند و شما از روی چه آماری مبلغ 400 میلیون را اعلام میکنید اگر مدرکی به این واضحی در دست دارید چرا پیکیری نمی کنید تا آقای نعمانی را محاکمه کنند و پسر دایی ایشان در نظام مهندسی کارآموز هستند و کسی که بجای فرد اخراج شده آمده است از شریف ترین و پاکترین افراد مجموعه نظام مهندسی است. ولی من واقعا برای شما متاسفم که برای بالا کشیدن خودتان دست به تخریب و تهمت و هرکار دیگری میزنید و تا حالا هم با این روش چیزی جز اخراج از دانشگاه، تبعید از اداره به دانشگاه و … عایدتان نشده.

                     پاسخ دهید

                     • ارش
                      ارش: 10-10-2014 . 2:01 ق.ظ :

                      این حقیقت
                      معلومه کی هست و چرا الکی و بدون اگاهی داره حرف میزنه و کینه و حسودی از مهندس نعمانی به دل داره بسه حرف و حدیث الکی چشمتون به پسر دایی تفلکیش هست. مگه اونجا چیکار کرده پرونده جا به جا کرده ماهی 150الی300 تو سه برابر این پولم میگرفتی در پست خودت محکم نبودی خارت کردن بسه دیگه
                      درود بر نعمانیها هرکیم استخدام بکنن دستشون درد نکنه نفوذ و قدرتشو دارن پس بسوزید هرچند هرکی تو هر پستی موافق و مخالفی دارن اینام از 10نفر 8نفر موافق دارن
                      مهندس ضیاالدین نعمانی شهردار سقز به امید کاندیدا بودن شدن در نماینده مجلس ارای شما بالای50000نفر هست
                      حسودا بترکن

                      پاسخ دهید

                      • شهروند
                       شهروند: 10-10-2014 . 11:25 ق.ظ :

                       پس کاندید شدن جناب نعمانی برای انتخابات آینده ی مجلس صحت دارد !؟ آرش جان از این که صحت این شایعه را تایید نمودید متشکریم .

                       پاسخ دهید

                      • سعید
                       سعید: 10-10-2014 . 3:17 ب.ظ :

                       دوستانی که حامی و مرید برادران نعمانی هستند و ادعای پاکدامنی انهارا مطرح کردند برای اثبات ادعای خود کارکرد ضیاءالدین نعمانی را در سالهای 86 تا 91 را واقعی هر سال جداگانه در همین سایت شهرنیوز برابر امار جوازهای شهر داری اعلام کنید دوستان اگر تونانستید این امار را منتشر کنید دیگه من حرفی ندارم شهرنیوز حذف نکن

                       پاسخ دهید

                       • میثم
                        میثم: 10-11-2014 . 3:14 ب.ظ :

                        بخدا قسم اونایی که انتقاد کردن از برادرن ادمهایی بی دل و ترسو بیش نیستند اقا.دلیل این محبوبیت میدونید چیه با ادب.مردمی.پاک.اهل رشوه و دوز کلک نیستند
                        این کامنتهایی هم که میزارند چند نفر بیشتر نیستند
                        یا اقایی ح و اقای م که کاندید ریاست نظام مهندسی شدید شما تو جمع خانوادگی خودتون قبولتون ندارن الان بشید رییس نظام مهندسی بسه بخدا زشته تخریب ادمها اونم بخاطر پشت میز اون میز بقا نداره اگه محبوب بودید چرا انتخابات نشد همه عقب کشیدن بسه
                        شما همون افرادی هستید که از اقایان ضیاالدین و هیوا نعمانی التماس میکردید دانشگاه ازاد بهتون واحد بدن مطرح بشید بهتون بگن استااااد اونم حق التدریس بسه تخریب خدا از خانودتون شروع میکنه به تخریب شدن
                        شارنیوز خسته نباشید.

                        پاسخ دهید

                        • الهام خلیلی
                         الهام خلیلی: 10-13-2014 . 9:35 ب.ظ :

                         ده هاتی اسمت رو.خودته استخدام کردن دستشون درد نکنه شمام فهم درس خوندن و رسیدن به جایگاه داشته باشید اونی که نظام مهندسی هست پسر داییش کاراموزه
                         بخدا یک سری بدبختن

                         پاسخ دهید