شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۳/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 8th اکتبر 2014
7:35 ب.ظ

برگزاری جشن اغاز سال تحصیلی در پیام نور سقز

 سه شنبه ۱۵/۷/۹۳دانشگاه پیام نور سقز به مناسبت آغاز سال تحصیلی برای دانشجویان ورودی جدید جنگ شادی  برگزار کرد. هدف از  برگزاری این مراسم  که با حضور مسئولین، کارکنان، Untitled-45اساتید دانشگاه و همچنین اعضای شورا و شهرداری و مسئولین ادارات درمحل آمفی تئاتر سالن  فنی مهندسی برپا شد، ارائه ی برخی توصیه های اموزشی و … به دانشجویان ورودی سال 93 بود.

در اغاز برنامه علیرضا شریفی ریاست دانشگاه پیام نور ضمن عرض خیر مقدم در خصوص وضعیت دانشگاه پیام نور و قدمت این دانشگاه و جایگاه دانشجو و کسب علم سخنانی ایراد کرد. وی در ادامه در خصوص تکمیل پروژه ی سالن ورزشی دانشگاه پیام نور گفت: امسال تا پایان ترم اول سوله ی ورزشی افتتاح خواهد شد.

پس از ریاست دانشگاه صالح امین پور، معاون آموزشی دانشگاه در خصوص نحوه ی انتخاب واحد و استفاده از سایت گلستان برای دانشجویان ورودی امسال توضیحاتی داد و اعضای هیئت علمی را به دانشجویان معرفی کرد.

در خلال مراسم از دانشجویان برتر در زمینه های علمی و دانشجویان مدال آور و فعال فرهنگی نیز تقدیر به عمل آمد. .شایان ذکر است که در این مراسم از اولین دانشجویان ورودی پیام نور سقز در سال  ۶۸  و Untitled-gاولین رییس دانشگاه پیام نور نیز تقدیر شد

کد خبر: 10801


۶ دیدگاه

 • محمد
  محمد: 10-9-2014 . 11:46 ب.ظ :

  دانشگاه پیام نور سقز درسال 70وبا سه رشته زبان و ادبیات فارسی؛ حسابداری و علوم تربیتی فعالیت خود را آغاز کرد کلاس های رشته علوم تربیتی در نیمسال اول و دو رشته ی دیگر از نیمسال دوم ( بهمن ما ه)شروع شد .تعداد تقریبی هرکلاس35نفر بود و در محموع در سه رشته مذکور حدود 20نفرسقزی و بقیه اغلب بانه ای؛ سنندجی و آذری زبان بودند.از تعداد20نفر هم تعدادی موفق به فارغ التحصیلی نشدند.اکثریت دانش اموختگان اولیه دانشگاه بعدها در سمت های مدیریتی درسطح شهرستان و استان مشغول فعالیت شدند برخی هم اکنون بازنشسته اند و معدودی نیز هنوز به خدمت به همشهریان مشغولند.درمجموع دانشگاه پیام نور سقز خدمات زیادی از نظر ارتقای علمی و مدرک تحصیلی به شهرستان سقز نمود.درود بر هیات موسس دلسوز آن و با آرزوی سلامتی و طول عمر برای این بزرگواران

  پاسخ دهید

  • پیام نوری
   پیام نوری: 10-10-2014 . 11:32 ب.ظ :

   دانشگاهی که به جای برگزاری همایش و کنفرانس های علمی به محل برگزاری جشنواره ی آشپزی و یا محل برگزاری کنسرت خوانندگان تبدیل شده است ثابت کرده که تا چه میزان به رسالت و جایگاه علمی تعریف شده برای یک مرکز دانشگاهی پایبند و متعهد است !؟ جا دارد به مسئولان آن دست مریزاد و خسته نباشید گفت. !!!؟؟؟

   پاسخ دهید

   • محمدی
    محمدی: 10-11-2014 . 7:29 ب.ظ :

    پیام نوری عزیز جهت استحضارتان باید به عرض برسانم که داوران جشنواره ی آشپزی دانشگاه پیام نور آقایان شریفی (ریاست محترم)، امین پور (معاون دانشگاه) و امامی (مسئول اداری) بودند.

    پاسخ دهید

   • ناصح شیخ زاده
    ناصح شیخ زاده: 10-11-2014 . 8:51 ق.ظ :

    باسلام
    بدینوسیله فرصت راغنیمت میشمارم واکنون که فارغ التحصیل شده ام اززحمات اساتید محترم گروه حقوق درطول دوران تحصیلم خصوصادکترشریفی سپاس وقدردانی مینمایم، حال که پس از سه سال فارغ التحصلیم شده ایم لطفاجشن فارغ التحصیلی برگزارفرمائید، هرساله شماجشن افتتاح دارید اما متاسفانه جشن پایان نداریدمانندسایردانشگاههای کشورکه دارند

    پاسخ دهید

    • f
     f: 10-12-2014 . 12:53 ب.ظ :

     سلام
     دانشگاه پیام نور نگین درخشانی است در بعد توسعه علمی و فرهنگی منطقه و تربیت نیروهای متخصص، امیدوارم بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
     اکثر فارغ التحصیلان آن در ازمون های استخدامی و مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری جزو افراد موفق و برترند

     پاسخ دهید

     • سقزی
      سقزی: 10-15-2014 . 5:21 ب.ظ :

      پیام نور باتوجه به اینکه از هیئت علمی کارامد و مجرب و باسواد وآگاه بیبهره میباشد متاسفانه به جایگاه مطرب بازی و دلغک بازی تبدیل شده.لطفا علمی باشید شما در دانشگاه حضور دارید نه در سیرک!

      پاسخ دهید