شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 21st اکتبر 2014
11:02 ب.ظ

دستگیری جمعی از وابستگان به داعش در سقز

نیروهای امنیتی استان کردستان فردی را گفته می شود به عنوان امیر داعش در مناطق کردنشین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کرده است را در شهرستان سقز دستگیر و بازداشت کرده اند.¯1HG

به گزارش کوردنيوز، فردي که گفته مي شود به عنوان امير گروه تروريستي داعش در مناطق کردنشين جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي کرده است توسط نيروهاي امنيتي دستگير و بازداشت شده است.

بر اساس اين خبر، اين فرد با همراهي تعدادي ديگر در پي تبليغ افکار گروه تروريستي داعش بوده است که همراه با وي نيز مقاديري امکانات تبليغي و همچنين سلاح و مهمات کشف و ضبط شده است.

گفته مي شود که فرد دستگير شده و افراد همراه وي از جمله کساني هستند که با گروه هاي سلفي در استان کردستان ارتباط داشته اند.

چندي قبل امير گروه تروريستي داعش در بيانيه اي جمهوري اسلامي ايران را يکي از اهداف اصلي خود عنوان کرده بود و به همين دليل اقدامات تبليغاتي اين گروه نيز در خصوص حمله به مسلمانان در کشورهاي مختلف اسلامي نيز همچنان ادامه دارد.

مردم استان کردستان در قالب اقشار مختلف با برگزاري تجمعات مختلف بر عليه اقدامات گروه تروريستي داعش راهپيمايي کرده و بارها نيز بر سرکوب اين گروه تروريستي که به نام دين بر عليه مسلمانان فعاليت مي کند تاکيد کرده اند.

کد خبر: 10974
    مطالب مرتبط: