شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۴/۰۷/۱۴۰۱
Monday، 27th October 2014
3:01 pm

آشناگر: به دلیل نگاه خردمندانه فعالان سیاسی سقز در انتخاب فرماندار دغدغه قومی و مذهبی نداشتیم

علیرضا آشناگر در دیدار با فعالان سیاسی و اعضای ستاد دکتر روحانی در شهرستان سقز که بعداظهر امروز در حاشیه معارفه فرماندار جدید این شهرستان صورت گرفت، اظهار داشت: از اینکه فرایند انتخاب فرماندار دولت تدبیر و امید در شهرستان سقز بطول انجامید عذرخواهی می کنیم.

در این دیدار معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تصریح کرد: عمده ترین دلیل طولانی شدن فرایند انتخاب فرماندار سقز این بود که می خواستیم یک انتخاب با تعامل و مشورت فعالان سیاسی صورت گیرد که بحمدالله این مهم بالاخره به نتیجه رسید.

آشناگر تصریح کرد: سقز بضاعت خوبی در داشتن فعالان و نخبگان سیاسی و مدنی دارد و ما بر روی انتخاب فرماندار این شهرستان حساسیت ویژه داشتیم.

علیرضا آشناگر از بلوغ سیاسی فعالان سقزی بعنوان یک نقطه عطف یاد کرد و اظهار داشت: خوشبختانه نوع نگاه خردمندانه اهالی سقز وفعالان سیاسی سبب گردید ما در انتخاب فرماندار این شهرستان دغدغه قومی و مذهبی نداشته باشیم و با گشاده دستی فردی توسعه گرا را برای مدیریت عالی این شهرستان برگزیدیم.

معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تاکید کرد: فرماندار جدید شهرستان سقز از نظر فکری وابسته به جریان فکری دولت تدبیر و امید است و به تفاهم با همه گروههای سیاسی اعتقاد دارد.

وی از همه فعالان  ونخبگان شهرستان سقز خواست فرماندار جدید را برای اجرای سیاست های دولت اعتدال گرای دکتر روحانی یاری دهند و خطاب به آنان تاکید کرد: بدون همت و یاری شما توفیق ممکن نیست چرا که دولت تدبیر و امید به بهره گیری از خرد جمعی و یاری گرفتن از نخبگان معتقد است.

آشناگر ضمن اذعان به این نکته که همه فعالان سیاسی و نخبگانی که دکتر روحانی را برای موفقیت در انتخابات 92 یاری دادند از دلسوزان نظام و انقلاب هستند و دغدغه سربلندی نظام را دارند، خاطر نشان کرد: باید نخبگان ارتباطشان با نهاد قدرت بیشتر شود و فرماندار شهرستان سقز باید بطور مداوم با این نخبگان جلسات همفکری داشته باشد.

علیرضا آشناگر به فرماندار جدید شهرستان سقز که در این جلسه حضور داشت، توصیه کرد: انتقادهای سازنده را بپذیرد و از نیروهای معتقد به گفتمان دولت در مناصب و مدیریتها استفاده کند.

در این جلسه فعالان سیاسی سقز واعضای ستاد دکتر روحانی در این شهرستان به بیان پاره ای از مشکلات و معضلات موجود در این شهرستان پرداختند و دغدغه های خود را با معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان در میان گذاشتند


منبع خبر: پرتال استانداری کردستان
کد خبر: 11126


نظر دهي بسته شده است.