شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۹/۰۲/۱۴۰۱
شنبه، 15th نوامبر 2014
12:16 ق.ظ
گزارش تصویری

رقابت هنرمندان نقاش در پارک شهر

صبح روز جمعه جمعی از هنرمندان نقاش سقزی در پارک شهر جمع شدند تا ضمن طراحی و نقاشی بخش هایی از این پارک در رقابتی داخلی هم شرکت کرده و بهترین آثار نیز معرفی شوند.

صادق عرفانی مسئول انجمن هنرهای تجسمی روناهی در گفتگو با شار نیوز گفت: هنرمندان حاضر در ششمین جشنواره ی داخلی یک روز با نقاشی در پارک شهر با دو موضوع عینی و ذهنی در دوبخش طراحی ونقاشی به رقابت با هم پرداختند.

وی افزود:این جشنواره را با همکاری اداره ی ارشاد و شورای شهر با شرکت ۲۰ هنرجو برگزار کردیم و همزمان با آن جلسه ی نقدوبررسی مشکلات تجسمی شهر همانند تندیس، نقاشی دیواری ومبلمان شهری را با حضور هنرمندان پیشکسوت و صاحبنظران عرصه ی هنرهای تجسمی از شهرهای بوکان وسنندج و با حضور یکی از اعضای شورای شهر برپا نمودیم.

داوران این جشنواره که تا عصر جمعه به طول انجامید عبارت بودند از هیوا ابراهیمی، خلیل رحیم پور و مسعود رحیمی که در نهایت در هرکدام از بخش های طراحی و نقاشی سه نفر را به عنوان نفرات برتر انتخاب کردند که برندگان از این قرار بودند: بخش طراحی: مقام اول، مسعود کریمی، مقام دوم، شیوا فتوحی، مقام سوم به طور مشترک، صلاح احمدنیا و شادی نعمتیان/ بخش طراحی: مقام اول، بهروز قدمی، مقام دوم، ژاله ابراهیمی، مقام سوم به طور مشترک، عبدالباسط مرادی و فاتح رضایی

naqashi (6)

naqashi (5)

naqashi (3)

naqashi (2)

naqashi (1)

naqashi (4)

کد خبر: 11370