شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 2nd دسامبر 2014
10:41 ب.ظ

نوزاد بیرون امد و گاز استریل برجای ماند

منابع مطلع به شارنیوز اطلاع داده اند که بر جای ماندن گاز استریل در داخل شکم یک زن که برای وضع حمل به روش سزارین به بیمارستان مراجعه کرده بود، موجب عفونت شدید و مشکلاتی متعددی برای مادر تازه وضع حمل کرده شد.

اخبار رسیده به تحریریه شارنیوز حکایت از آن دارد که این مادر جوان در تاریخ 28 مهر ماه برای انجام عمل سزارین راهی اطاق عمل بیمارستان امام خمینی سقز شده و پس از گذشت چند روز از تولد نوزاد علایمی مبنی بر وجود عفونت در بدن مادر مشاهده شده و روز به روز بر مقدار این عفونت و وخامت حال وی افزوده می شود که در پی مراجعات مکرر به بیمارستان و انجام سی تی اسکن، پزشکان متوجه وجود دو عدد گاز استریل در داخل بدن وی می شوند.

گازهای استریل چسبیده به روده ی این زن حدود 35 ساله روز گذشته طی عمل جراحی از بدن وی خارج شد و علی رغم اینکه هنوز در بیمارستان بستری است اما حال عمومی وی رو به بهبود است.

خانواده این فرد امروز به طور رسمی شکایت خود را به سازمان نظام پزشکی سقز تحویل داده اند و خواستار برخورد با فرد یا افراد مسبب این رویداد شدند.

شایعاتی مبنی بر وجود موارد دیگری از این قبیل اتفاقات نیز به گوش می رسد، که شارنیوز به دلیل عدم وجود شواهد کافی قادر به تائید انها نیست.

کد خبر: 11657