شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۷/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 10th دسامبر 2014
10:28 ب.ظ

شهروندان گزارش می دهند-عکس

gosht

این عکس نشان می دهد در غیاب ماشین های مخصوص انتقال گوشت، از وانت برای توزیع گوشت بین قصابی های شهر استفاده شده است. در فیس بوک شارنیوز (facebook.com/sharnews) در توضیح این عکس آمده است: جا دارد از دوستان تشکر شود که گوشت را روی زمین نمی کشند تا به قصابی ها برسانند.

جوابیه شهرداری سقز به عکس فوق:

مدير مسئول محترم سايت شار نيوز

احتراماً در راستاي قانون مطبو عات شايسته است نسبت به در ج جوابيه اين شهرداري در خصوص خبر (شهروندان گزارش مي دهند) اقدام قانوني معمول فرمائيد تا اذهان عمومي نسبت به عمل آگاهي يافته و شفافيت موضوع آشكار گردد شهر وندان محترم و قصا بان سطح شهر استحضار دارند كه گوشت مصرفي و ذبح شده شهروندان پس از كشتارگاه و تاييد توسط دامپزشك مستقر بوسيله يكدستگاه ماشين يخچال دار در سطح شهر توزيع ميگردد. در روز چهار شنبه مورخ 19/9/93 اين ماشين در خيابان امام خمینی (ره) و در پيك ترافيك ساعت 10بصورت غيره منتظره دچار نقص فني ميگردد لذا ناچارا ًبمنظور جلو گيري از فساد گوشتهاي موجود در آن با هماهنگي رياست اتحاديه قصابان يكدستگاه از وانتهاي نيسان اداره سريعاً كاملاً ضد عفوني ميگردد و كف آ ن نيز نايلون فرش شده و مقدار چند لاشه باقيمانده با آن حمل و به چند قصاب باقيمانده تحويل ميگردد. ضمن منبعد در صورت چنین اتفاقی بایک خودروی یخچال دار شرکت خدماتی قرارداد منعقد گردیده که در اسرع وقت نسبت به انتقال لاشه های گوشت ذبح شده اقدام لازم را بعمل آورد.

روابط عمومی وامورفرهنگی شهرداری سقز

ferdos

اینجا مقابل دبستان فردوسی(روبروی هلال احمر) است و آبی که جمع شده است فاضلاب خالص همان مدرسه است که دقت به جزئیات موجود در عکس نشان از عمق فاجعه دارد. دانش آموزان مدتی است در میان این فاضلاب رفت و آمد می کنند.

شارنیوز این شانس را دارد که از سوی کاربران خود مطالب متنوعی از طرق مختلف از جمله ایمیل، شبکه های مبتنی بر تلفن همراه، فیس بوک … دریافت می کند و که تداوم این امر می تواند ابعاد رسالت اطلاع رسانی این سایت را وسیع تر کند و شهروندان نیز به تحریریه شارنیوز اضافه شوند. لذا از همه مخاطبان تقاضا داریم سوژه های مورد نظر خود را علل الخصوص عکس هایشان را از راه های زیر در اختیار شارنیوز قرار دهند تا به فراخور مطلب در سایت قرار گیرد.

فیس بوک: facebook.com/sharnews

ایمیل:erfannews@gmail.com

کد خبر: 11819