شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۳/۰۴/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 11th دسامبر 2014
1:59 ق.ظ

ورمقانی : مسکن مهر سقز باید هرچه سریع‌تر به متقاضیان واگذار شود

به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، علی‌اکبر ورمقانی که پیش از ظهر امروز از روند ساخت مسکن مهر کیان(جاقل) بازدید کرد، اظهار داشت: این واحدها که 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد باید هرچه سریع‌تر وضعیت آن روشن شود و تحویل متقاضیان گردد.

وی با بیان اینکه پروژه مسکن مهر باید با سرعت و دقت به اتمام برسد و تحویل مردم شود، بر همکاری تمام ادارات خدمات‌رسان در دادن امکانات باقی‌مانده به این واحدها تاکید کرد.

ورمقانی با اشاره به اینکه مشکلات در بخش مسکن مهر با توجه به گرانی مصالح وجود دارد، گفت: با این حال باید به تمام تعهدات در این بخش عملی شود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز با بیان اینکه پیمانکار در مسکن مهر کیان که دارای یک‌هزار و 120 واحد است، با توجه به وضعیت توپوگرافی محل خوب کار کرده است و این بار نوبت دستگاه‌های خدمات‌رسان است هرچه سریع‌تر خدمات خود را به پایان برسانند.

علی‌اکبر ورمقانی در پایان این بازدید از برگزاری جلسه بررسی وضعیت مسکن مهر شهرستان سقز خبر داد که در آن تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد و به عموم مردم و متقاضیان نیز گزارش داده می‌شود.

رییس اداره مخابرات شهرستان سقز هم درباره وضعیت پروژه‌های مسکن مهر این شهرستان گفت: برای دایر کردن تلفن واحدهای یاد شده 3 واحد به ظرفیت 1500 مشترک که تا 2500 مشترک قابل افزایش است در این پروژه ایجاد شده است.

کریم محمدی افزود: برای پوشش شبکه مخابراتی مسکن مهر کیان یک سایت مخابراتی “ماکرو” احداث شده است که به زودی تجهیزات آن هم نصب خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اداره مخابرات شهرستان سقز آمادگی اشتراک‌پذیری برای دایر کردن تلفن در واحدهای یاد شده را دارد.

رئیس ناحیه گاز رسانی سقز هم درباره وضعیت پروژه‌های مسکن مهر این شهرستان گفت: گازرسانی به پروژه مسکن مهر کیان جزو پروژه‌های سال 1392 بود و به همین منظور 3 هزار و 700 متر شبکه در ابعاد مختلف انجام شده است.

کمال رضایی افزود: تاکنون 90 انشعاب در واحدها نصب شده است و آمادگی داریم برای تمام مشترکان علمک گاز را نصب کنیم


منبع خبر: فارس
کد خبر: 11835