شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۹/۰۵/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 10th فوریه 2015
6:37 ب.ظ

تجلیل از قهرمانان آسیایی ورزش های رزمی

فرماندار ویژه شهرستان سقز با اشاره به فعالیت 14 هزار ورزشکار در این شهرستان گفت: حضور ورزشکاران در میدان های داخلی و خارجی برای ایران اسلامی همواره مایه افتخار بوده است.

به گزارش ایرنا، علی اکبر ورمقانی روز سه شنبه در نشست تجلیل از قهرمان ورزشی آسیایی رشته موی تای این شهرستان با اشاره به جایگاه ورزش در میان مردم این شهرستان، گفت: من به جامعه ورزش شهرستان سقز اعتقاد راسخ پیدا کرده ام.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاری در حوزه ورزش باعث کاهش آسیب های اجتماعی و ناهنجاری ها خواهد شد تصریح نمود: مسوولان شهرستان سقز آنچه که در توان داشته باشند برای ورزش دریغ نخواهند نمود.

حامد جولایی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان هم کمبود اعتبارات را از جمله مشکلات اساسی ورزش استان عنوان کرد و گفت: در صورتی که توجه بیشتری توسط شهرستان ها برای در نظر گرفتن اعتبارات صورت گیرد بهتر می توانیم از قهرمانان و مدال آوران حمایت کنیم.

وی عنوان نمود از جمله برنامه های کاری ورزش و جوانان استان توجه بیشتر به ادارات ورزش و هیات های ورزش در شهرستان ها است. 

او با اعلام اینکه در سال جاری دو میلیارد و 270 میلیون ریال اعتبار برای هیات های ورزشی در نظر گرفته شده است یادآور شد با استاندار کردستان جهت حمایت ادارات و اختصاص بخش کمی از اعتبارات برای ورزش صحبت نموده ام.

در این جلسه از عطا فلاحی، کاوه سلیمانی، یاسین احمدی و حسین کرمی با اهدای لوح و هدیه نقدی تجلیل به عمل آمد.


منبع خبر: ایرنا
کد خبر: 12752