شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 4th مارس 2015
11:37 ب.ظ

افزایش 92 درصدی کشف مشروبات الکلی دست ساز در سقز

فرمانده انتظامی شهرستان سقز گفت: کشف مشروبات الکلی دست ساز در سقز در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل 92 درصد و مشروبات الکلی قاچاق نیز 58 درصد افزایش یافته است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ جمال سلمانی روز یکشنبه در دیدار رییس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر سقز با بیان اینکه در سال جاری 95 درصد جرائم اتفاق افتاده در این شهر کشف شده است افزود: مردم شهرستان سقز برای ایجاد امنیت پایدار همکاری خوبی با نیروی انتظامی دارند.

وی تعامل پلیس با مردم را در این شهرستان خوب توصیف کرد و گفت: سال گذشته نیروی انتظامی سقز در زمینه برخورد توام با احترام با مردم، رتبه اول را در استان به خود اختصاص داد.

او تصریح کرد: امسال تعدادی معتاد متجاهر که در پل فلزی سقز بساط پهن کرده بودند جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد تحویل و مکان بیتوته آنان هم تخریب شد.

سلمانی یادآورشد: نخستین کمپ ترک اعتیاد منطقه غرب کشور بهمن امسال با هدف نگهداری و ترک اعتیاد معتادان متجاهر در سقز راه اندازی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سقز با بیان اینکه با تلاش شبانه روزی همکاران انتظامی در بخش های مختلف، دیگر در شهرستان سقز اراذل و اوباش درجه یک نداریم افزود: برخورد جدی پلیس با هنجارشکنان سبب کاهش ناهنجاری در شهرستان شده است.

او عنوان نمود: اعضای شورای شهر نماینده مردم هستند و از تعامل نیروی انتظامی و شورا برای برقراری امنیت و آسایش هرچه بیشتر برای مردم استقبال می کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر سقز هم در این نشست گفت: شورای اسلامی و شهرداری سقز با نیروی انتظامی در راستای خدمت به مردم، تعامل مناسبی بویژه در زمینه روانسازی ترافیک دارند.

باقی رحمانپور ، شورای اسلامی را پل ارتباطی مردم با مسوولان دانست و گفت: به نمایندگی مردم از تلاش های نیروی انتظامی برای برقراری امنیت پایدار در سقز تقدیر می کنیم.

او با اشاره به فرا رسیدن سال نو از فرمانده نیروی انتظامی خواست به منظور حفظ اموال مردم و امنیت مسافران و گردشگران شهرستان سقز، گشت های پلیس را در نقاطی که برای اسکان مسافران در نظر گرفته شده است بیشتر کند.


منبع خبر: ایرنا
کد خبر: 13147