شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 11th مارس 2015
4:59 ب.ظ

سرقت مسلحانه در بانک تجارت شعبه ی بهارستان

صبح امروز سارقی مسلح با مراجعه به بانک تجارت شعبه بهارستان قصد انجام سرقت مسلحانه داشت که با هشیاری مامور بانک موفق به انجام این کار نشد.

به گزارش شارنیوز  و به نقل از شاهدان  عینی، سارق با ماسکی بر صورت، به میز رئیس مراجعه کرده و پس از خلوت شدن  میز رئیس نامه ای مقابل  او گذاشته که در آن خود را سارقی حرفه ای، که سلاح کمری به همراه دارد، معرفی می کند  و از رئیس می خواهد که مبلغ 75 میلیون تومان وجه نقد را برای وی فراهم کند.

رئیس بانک پس از مشاهده ی نامه، به نحوی مامور بانک را از حضور سارق مطلع می کند. ld

 سارق پس از مشاهده ی  مامور ی که به او نزدیک می شود سعی در خلع سلاح کردن مامور کرده و با وی گلاویز می شود که البته تلاشش در خلا سلاح کردن مامور بی نتیجه می ماند. علی رغم به زمین افتادن سارق و  افشای هویت وی با برداشتن ماسک توسط مامور، سارق موفق به فرار شده و پس از خروج از شعبه برای جلوگیری از تحت تعقیب قرار گرفتن توسط مامور  اقدام به تیر اندازی کرده و زخمی  سطحی در پای مامور بر جای می گذارد. 

اهالی محل به خبرنگار شارنیوز گفتند سارق پس از خروج از بانک با سوار شدن بر خوردرویی که در انتهای کوچه ی منتهی به بانک منتظر وی بوده متواری شده و

مامور بانک  نیز پس از انتقال به بیمارستان و انجام اقدامات لازم ترخیص شده است.

بانک های ملی و تجارت شعبه ی بهارستان، پس از وقوع این حادثه کار خود را برای ساعاتی تعطیل کردند.

شاهدان در مصاحبه با شارنیوز، سارق را فردی حدود 35 ساله با قد بلند و ریش پرفسوری نوصیف کردند، که با توجه به صحبت نکردن وی در حین ارتکاب جرم، از بومی یا غیربومی بودن وی اطلاع دقیقی در دست نیست.  

لازم به ذکر است، فداکاری و اقدام سریع مامور بانک در بی نتیجه ماندن این سرقت نقش بسزایی داشته است.

کد خبر: 13224