شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 17th آوریل 2015
8:38 ب.ظ

تلاش سقزی ها برای بازگشت به کار پزشک متخصص نتیجه داد

بعد از اینکه مردم شهرستان سقز اواخر سال گذشته در مراجعه به مطب یک پزشک متخصص کودکان با جمله ‘از سال آینده مطب تعطیل خواهد شد’ روبرو شدند، مردم از این پزشک خواستند که از تصیمش منصرف شود.

به گزارش ایرنا، این در خواست ها که ابتدا از سوی جمعی از فعالان فرهنگی و خبرنگاران صورت گرفت از سوی شهردار و شورای اسلامی شهر سقز نیز دنبال شد و آنها با دعوت از دکتر جلیل وثوقی دکتر متخصص کودکان از وی خواستند به کارش برگردد.

شهردار سقز در این دیدار با قدردانی از سال ها تلاش این پزشک متخصص گفت: دکتر وثوقی، سال ها خدمت به مردم شهر سقز و شهرهای همجوار را به خدمت در شهرهای بزرگ ترجیح داد.

ضیاالدین نعمانی افزود: دکتر وثوقی بیش از 40 سال است در راستای درمان کودکان این شهرستان و شهرستان های همجوار استان و سایر استان ها تلاش می کند و بازگشت وی به کار جهت ادامه خدمت ضروری است.

پزشک متخصص کودکان هم با تشکر از لطف مردم، اعضای شورای شهر و شهردار یادآور شد تا امروز از هیچ کوششی در خدمت به مردم شهرم دریغ نکرده ام.

وی از پزشکان متخصص خواست با افزایش دانش خود در راستای خدمت به مردم تلاش کنند.

او در این دیدار از شهردار و شورای اسلامی شهر خواست ساختمان پزشکان را خارج از محدوده مرکزی شهر تاسیس کنند و در این راستا از پزشکان برای ساخت آن نیز یاری بگیرند.

این متخصص کودکان یادآور شد تجریبات خود را در قالب کتاب منتشر و در اختیار عموم مردم قرار خواهد داد.

او در ادامه خاطر نشان کرد وجود این همه لطف مردم را فراموش نخواهد کرد و به خاطر لطف همشهریان و مردم سایر شهرهای همجوار به کار طبابت ادامه خواهد داد. 


منبع خبر: ایرنا
کد خبر: 13636