شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
شنبه، 20th دسامبر 2008
1:08 ب.ظ

رئیس بازرگانی سقز:برنج و روغن با قیمت دولتی توزیع می شود

رئیس اداره بازرگانی سقز خبر از توزیع حدود 90 تن برنج و مقدار قابل توجهی روغن به قیمت دولتی در سطح شهر سقز داد.
خدامرادی در گفتگو با شارنیوز اظهار داشت: وزارت بازرگانی در راستای تنظیم بازار و کنترل سطح عمومی قیمت کالاهای مورد نیاز مردم تمهیداتی همچون برپایی نمایشگا های متعدد عرضه کالا، توزیع خاروبار و … به کار می بندد.
رئیس بازرگانی سقز گفت: در حال حاضر هم اداره بازرگانی با مساعدت اداره کل که همواره همراه ما بوده، میزان قابل توجهی روغن و برنج جذب و جهت توزیع با قیمت مناسب به فروشندگان مورد اعتماد و خوش نام تحویل گردیده که تحت ضابطه خاص در اختیار مردم قرار می گیرد.
وی با اشاره به نحوه توزیع این اقلام اظهار داشت: این دو قلم کالا در 11 نقطه شهر در دسترس مردم قرار گرفته و سعی شده ساکنان مناطق حاشیه شهر دسترسی بهتری داشته باشند اگرچه در مناطق مرکزی هم مراکز توزیع روغن و برنج پیش بینی شده است.
خدامرادی گفت: توزیع روغن و برنج در این 11 نقطه به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت و اثرات مثبت آن بر تعدیل قیمت این اقلام کاملا مشهود بوده است.
قیمت اقلام توزیع شده برنج هر کیلو 700 تومان و روغن 5 کیلوگرمی خالص 6 هزار و پانصد تومان اعلام شده است که اداره بازرگانی انتظار دارد حدود 1500 خانوار سقزی از این سهمیه استفاده نمایند.

کد خبر: 1399


۴ دیدگاه

 • Yeki
  Yeki: 12-20-2008 . 3:53 ب.ظ :

  گدا پروری در شکل جامع آن. چرا درآمدها بالا نمی روند تا مردم دیگر دست خود را پیش کسی دراز نکنند. امیدوارم یادتان باشد دو سال قبل 5 کیلو روغن 5000 تومان بود و الان 6500 تومان قیمت عادلانه خوانده می شود. برنج کیلویی 700 تومان عادلانه است؟ 2 سال پیش قیمت آن چند بود؟

  پاسخ دهید

  • پويا
   پويا: 12-20-2008 . 9:53 ب.ظ :

   فكر كنم مواد كهنه اي باشه كه رو دستشون مونده و با اين وضعيت گداپروري جامعه خريدارش كم نيست.

   پاسخ دهید

   • ناشناس
    ناشناس: 12-21-2008 . 8:19 ق.ظ :

    آقایان از کجا افراد مورد اعتماد خود را شناختند ؟ هیچ مشکلی را از هزران مردم بدبخت و ظلم دیده این شهر و استان حل نخواهد کرد .

    پاسخ دهید

    • h-a
     h-a: 12-23-2008 . 8:22 ق.ظ :

     دولت بیچاره نمیداند چکارکند اگر بفکرمردم میفتدمیگن گداپروری است واگرخاموش است میگویندسنگ دل است البته هواراینان ازناحیه فقرنیست بلکه ازناحیه مخالفت با آرمان ملی وهمراهی با دشمنان ایران زمین است وبس وگرنه آیا حقوق ودرآمدهای موجود با سال قبل یم میزان است وآیا میتوان فکرکرد که همه مردم میلیلاردر بشوند درهرجامعه ای همه نوع سطح مالی هست چه درکشورهای ایده آل این اقایان وچه درسایرآن.

     پاسخ دهید