شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۷/۱۴۰۱
Sunday، 21st December 2008
8:30 am

تعدادی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی ریواس راه اندازی شد

آشپزخانه صنعتی سقز ظهر روز جمعه با راه اندازی برخی از تجهیزات به صورت محدود فعالیت خود را آغاز کرد و در صورت رفع مشکلات پیش رو در کمتر از دو هفته آینده رسما افتتاح خواهد شد.

لوگوی آشپزخانه صنعتی ریواس

همایون مدرسی مدیر “آشپزخانه صنعتی ریواس” در گفتگو با شارنیوز ضمن ابراز رضایت از اولین پخت آشپزخانه گفت: چندی قبل گروهی از کارکنان آشپزخانه صنعتی ریواس سفری آموزشی به دوبی داشتند که این سفر در راستای  آشنایی پرسنل با نحوه ارائه  غذاهای  فرنگی ؛ نوع بسته بندی ؛ کیفیت ارائه غذا و نحوه کار  دستگاه های منصوبه در”  تهیه غذای ریواس” انجام گرفت.
وی گفت:دستگاه های پخت پیتزا و غذاهای ایرانی آشپزخانه راه اندازی شده و قادر است در هر ساعت 150 پیتزا و 700 سیخ انواع کباب را پخت نماید. سایر تجهیزات نیز در چند روز آینده راه اندازی خواهند شد.
وی معتقد است شروع به کار آشپزخانه صنعتی ریواس تحولی  در این صنف ایجاد خواهد کرد چرا که کیفیت ، قیمت  و تنوع غذای های ارائه شده بی نظیر خواهد بود.
در روز آغاز به کار آزمایشی این آشپزخانه رئیس اداره بازرگانی و چند تن از اعضای شورا حاضر بودند که احمد سعید شیخی – سرمایه گذار پروژه- در گفتگو با آنها از مشکلاتی سخن گفت که موجب تاخیر در راه اندازی آشپزخانه صنعتی ریواس شده است و ضمن برشمردن موارد خلاف عرف و قانونی که بر آنها تحمیل شده است از مسئولان خواست مشکلات باقی مانده را مرتفع نمایند.
این واحد در بدو آغاز به کار برای 15 نفر به طور مستقیم شغل ایجاد خواهد کرد.
آشپزخانه صنعتی ریواس در شهرک دانشگاه و روبروی دانشگاه پیام نور واقع شده است واز هم اکنون آمادگی پذیرش سفارش را دارد.

کد خبر: 1407


نظرات:

  1. با سلام و دست مریضاد، کار بسیار پسندیده ای است آفرین به مدیر و سرمایه گذار و همه کسانی که به فکر رشد ونمو این شهرها هستند امید است که از این کارها سلسله وار ادامه داشته باشد.

  2. ممنون از اطلاع رسانی شما و با آرزوی موفقیت برای آشپزخانه صنعتی ریواس.

  3. کار بسیار میمون و مبارکی است آفرین بر طراحان واجرا کنندگان آن امید که سرمایه داران و متمولان شهر به جای ساخت مساجد به ساخت اینگونه کارهای زیر بنایی که باعث ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی و رفاه هموطنان و میهمانان مسافر میشود همت بگمارند چون خدا وکیلی چهره و سیمای شهرمان با قدمت آن نمیخواند

  4. باتشکرازحسن نیت شمادلسوزان شهرمان خداشمارایاری کند برای توفیقات بیشتربرای خدمت به شهرمان

  5. با ابراز تشکر از سرمایه گذاران این طرح و آروزی سرافرازی برای آنان،
    امیدوارم در آینده نزدیک شاهد چنین طرحهای دیگری در شهرمان باشیم.

  6. زور ممنون که امه تان اگادار کرد و دسی هموتان خوش به ت

  7. با تشکر از زحمتکشان و دلسوزان شهر مان امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشند

  8. امیدوارم کاک همایون در این کار هم موفق باشند چون اگه یادتون باشه اولین پیتزا فروشی را هم در سقز ایشان بنا نهادند؛ آرزوی سربلندی و موفقیت برای ایشان و همکارانشان را دارم.