شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
جمعه، 15th می 2015
8:04 ب.ظ

شهرداری 4 فرصت سرمایه گذاری معرفی کرد

شهرداری سقز که انجام پروژه های خود را توسط بخش خصوصی به انجام می رساند، چند فرصت سرمایه گذاری معرفی و از علاقمندان به مشارکت خواسته است برای اجرای این پروژه ها اقدام کنند. 

به گزارش شارنیوز شورای شهر سقز طی اطلاعیه ای به معرفی این چهار فرصت سرمایه گذاری و وضعیت سهم الشرکه شهرداری و سرمایه گذار پرداخته است. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

شورای اسلامی شهر و شهرداری سقز در نظر دارند باستناد ماده 9 شیوه نامه سرمایه گذاری و در اجرای بند 2 صورتجلسه فوق العاده شماره 94/2/19-4/216 شورای محترم اسلامی شهر نسبت به اجرای احداث پروژه های ذیل از طریق جذب سرمایه گذار با درصد پایه سهم الشرکه شهرداری 60 درصد و سرمایه گذار 40 درصد اقدام نماید.لازم به ذکر است که از 37 دهنه مغازه احداثی خیابان ماموستا زاهدی (جنب میدان میوه و تره بار) سهم سرمایه گذار بصورت سرقفلی واگذار میگردد.

1-احداث 37 دهنه مغازه های خیابان ماموستا زاهدی جنب میدان میوه وتره بار

2-احداث مغازه های ترمینال خیابان دکتر خالدی 21 دهنه مغازه در 2 طبقه

3-احداث مغازه های حجاری آیچی در 4 دهنه و 1 طبقه اداری

4-احداث اصطبل و انبار چرم در کشتارگاه

لذا بدین وسیله از کلیه متقاضیان واجد شرایط که توان مالی سرمایه گذاری جهت انجام واجرای پروژه های فوق را دارند دعوت به عمل می آید جهت دریافت اسناد سرمایه گذاری به مدیریت سرمایه گذاری واقع در شهرداری مرکزی؛خیابان رسالت مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 08736224438 تماس حاصل فرمایند.

1-زمان تحویل پس از چاپ نوبت دوم به مدت یک هفته

2-محل تحویل اسناد شرکت در فراخوان ، مدیریت سرمایه گذاری

3-محل تحویل اسناد ومدارک تکمیل شده، دفتر حراست شهرداری

کد خبر: 14103