شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
یکشنبه، 24th می 2015
6:28 ق.ظ
عکس و گزارش

قير،نفت و رنگ روغن بر بوم نقاشی

شيوا فتوحي هنرمند نقاش سقزي آثار خود را در قالب نمايشگاهي از روز دوشنبه ٢٨ ارديبهشت ماه در نگارخانه ارشاد به معرض ديد عموم گذاشته است.

فتوحي كه داراي مدرك ديپلم نقاشي و كارداني گرافيك مي باشد از سال ٨٩ به صورت حرفه اي مشغول فعاليت هنري است. اين ششمين نمايشگاه انفرادي وي مي باشد و قبل از اين هم اقدام به برپايي چندين نمايشگاه گروهي و انفرادي در سقز و شهرهاي ديگر كرده است. 

naqshl (1)

فتوحي در گفتگو با شارنيوز درباره ي سبك و تكنيك به كار رفته در آثارش گفت” در اين آثار مي توانيد تركيبي از امپرسيون، رئال و گاها در برخي از آثار تصاوير ذهني نيز مشاهده كنيد. تكنيك به كار رفته در اين آثار شامل قير، نفت، مداد، رنگ روغن و آبرنگ مي باشد. در كنار برخي از آثار هم قطعات شعري گذاشته ام تا بيننده با خواندن شعر بتواند ارتباط بيشتري با تصوير برقرار كند”.

بيشتر آثار به نمايش درآمده در اين گالري برگرفته از طبيعت و برخي هم چهره ي افرادي است كه نقاش با آنها ارتباط برقرار كرده و خود از آنها عكس گرفته و اشعار به كار رفته هم به نوعي با مضمون آثار و روحيه و خصوصيات افراد ارتباط دارد.

naqshl (2)

فتوحي در مورد استقبال از نمايشگاه اظهار داشت” با وجود تبليغات كم استقبال خوبي از نمايشگاه به عمل آمد. من براي هر نمايشگاهي مجموعه آثار جديدي ارائه مي دهم و اين نمايشگاه حاصل زحمات يك سال و نيم من است”. 

اين نمايشگاه تا روز دوشنبه ٤ خرداد ماه در نگارخانه ارشاد داير است و كساني كه فرصت ديدن از آن را تا به حال نداشته اند مي توانند اين فرصت را از دست نداده و از آن ديدن كنند.

naqshl (3)

 

naqshl (4)

 

 

کد خبر: 14218
    مطالب مرتبط: