شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۳/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 26th می 2015
7:12 ق.ظ

بازار و دانشگاه بر سر میز گفتگو

نشست هم اندیشی هیات رئیسه اتاق اصناف با ریاست و معاونین دانشگاه پیام نور- مرکز سقز با هدف بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مشترک، همکاری در برگزاری برنامه های مشترک در حوزه کاری دو طرف، حمایت اصناف جهت توسعه این دانشگاه و… برگزار شد.

رئیس دانشگاه پیام نور- مرکز سقز با اشاره به جایگاه مهم و کلیدی بازار در مناسبات مختلف جامعه، گفت: حضور مستمر معتمدین و بازاریان شهرستان سقز در این دانشگاه و حمایتشان از برنامه های عمرانی و فرهنگی آن، مایه خرسندی دانشگاهیان می باشد 

دکتر علیرضا شریفی خاطرنشان ساخت: تعامل و همکاری گسترده دانشگاه و بازار در ارتقای شاخصه های فرهنگی، علمی، اقتصادی جامعه و توانمندسازی منابع انسانی موثر خواهد بود.

وی تعامل و حمایت اصناف و بازاریان سقز خصوصاً خیرین و هیات رئیسه فعلی اتاق اصناف را با دانشگاه پیام نور ستود و گفت: حمایت های آنان از این مرکز آموزش عالی، نشان دهنده افق بالای دید، آینده نگری و تفکرات توسعه ای این قشر دلسوز جامعه می باشد.

در این نشست که هیات رئیسه اتاق اصناف یعنی آقایان بهزاد یزدانی، عبداله کامله، بهمن ساعدی، رضا فتوحی و مختار کریم زاده حضور داشتند؛ رئیس اتاق اصناف با اشاره به اینکه دانشگاه مرکز تولید علم، دانش و فرهنگ می باشد، گفت: توسعه دانشگاه ها بسترساز توسعه جامعه و ارتقای شاخصه های فرهنگی و سرمایه های اجتماعی و انسانی خواهد بود.

dvasnaf

بهزاد یزدانی افزود: دانشگاه پیام نور نقش مهمی در تامین نیازهای منطقه در زمینه آموزش عالی و توسعه علمی و منابع انسانی داشته و لذا تعامل اتاق اصناف بعنوان بزرگ ترین تشکل مردمی با این دانشگاه ضروری و پیامدهای مثبتی خواهد داشت.

در ادامه این نشست حاضرین بر برگزاری نشست ها و سمینارهای علمی و فرهنگی، تلاش جهت توسعه دانشگاه پیام نور به لحاظ کمی و کیفی، تدوین کارگاه های علمی و تخصصی در حوزه بازار، راه اندازی رشته های تحصیلی در حوزه کسب و کار و کارآفرینی و… تاکید نمودند.

 


منبع خبر: کردپرس
کد خبر: 14255