شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۲/۰۳/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 18th ژوئن 2015
7:12 ب.ظ

تحولات تازه در تعاونی مسکن فرهنگیان

مجمع تعاونی مسکن فرهنگیان پس از هشت ماه انتظار و پس از کش و قوسهای فراوان در خرداد ماه تشکیل شد و در جمعی 600 نفره اعضای هیات مدیره جدید انتخاب شدند که در میان آنها هیچ کدام از اعضای هیات مدیره قبلی حضور ندارند.

به گزارش شارنیوز اعضای جدید هیات مدیره که بعدا طی توافقی سمت های آنان نیز تعیین شد عبارتند از: که حسین محمدی( مدیرعامل)، مادح شفیع( نایب رئیس)،محمد رامش، عارف جهانگیری، امیرحسنی، فایق میرزایی، رسول نجفی( رئیس هیئت مدیره).همچنین اسماعیل رضایی، توفیق احسانیان و جهاندار قادرپور نیز به عنوان بازرس معرفی شدند.

بررسی تخلفات احتمالی هیات مدیره قبلی از جمله مهمترین دستورکارهای هیات اعضای جدید است. به گفته ی یکی اعضای تعاونی دو درصد پاداش از مجموع ارزش کل زمینها به برخی از اعضای هیئت مدیره ی قبلی پرداخت شده است که مبلغی نزدیک به یک میلیارد و هشتصد میلیون تومان می باشد که بدون قرار گرفتن در دستور کار به تصویب رسیده است.

حسین محمدی مدیرعامل تازه منصوب شده ی تعاونی مسکن فرهنگیان در ارتباط با تحولات جدید این تعاونی به شارنیوز گفت: انتخابات در کمال آرامش و با نظم و انضباط برگزار شد و چند تن از مسئولین اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل تعاون و اداره تعاون سقز حضور داشتند.

محمدی گفت: میبایست در ده سال گذشته هر ساله اعضای هیئت مدیره یک مجمع را برای ارایه ی گزارش مالی برگزار می کردند که متاسفانه این کار را نکرده اند و هیچ کوششی هم جهت روشن کردن مسائل مالی انجام نگرفته و همچنین از سال 85 به بعد هیچ گونه تصویب بودجه ای نیز صورت نگرفته و حتی در چند مورد به اشتباه هزینه هایی را صرف شده است مثل هزینه کردن 250میلیون تومان برای فاضلاب زمینها که با توجه به نقشه کاملا در انشعابها اشتباه صورت گرفته است.

وی در پایان گفت: اعضای هیات مدیره قبلی با تودیع وثیقه 50 میلیون تومانی و تشکیک در صحت انتخابات برگزار شده، سعی دارند مانع شروع به کار هیات مدیره جدید شوند که ما نیز به نوبه خود از تمامی ابزارهای قانونی جهت اثبات سلامت مجمع و انتخابات آن استفاده خواهیم کرد.

کد خبر: 14523


۵ دیدگاه

 • محمد
  محمد: 6-18-2015 . 9:00 ب.ظ :

  بهتراست هیات مدیره قبلی تعاونی رارها نموده وبه منتخبین جدید برای شفاف سازی کمک کنند.

  پاسخ دهید

  • شهروند
   شهروند: 6-19-2015 . 9:25 ب.ظ :

   این هم از قشر فرهنگی جامعه

   پاسخ دهید

   • سلیمان عه بدی
    سلیمان عه بدی: 6-21-2015 . 9:15 ب.ظ :

    ویرای پیروزبایی له ده سته ی نوی به ریوه به رایه تی ته عاونی مه سکه ن هیوا خوازم له گه رانه وه ی متمانه ی ئه ندامان که به هوی هه لسوکه وتی ناپسپورانه ی ده سته ی پیشوو له ده ست چوو بوو سه رکه وتوو بن.روون بوونه وه ی کیشه کانی ته عاونی مه سکه ن سه ره کیترین کاره که پیویسته دوستان گرینگی پی بده ن،به تایبه ت کیشه ی زه مینه کانی فازی 2.

    پاسخ دهید

    • احمد
     احمد: 6-28-2015 . 12:30 ب.ظ :

     دوستان گرامی بهتر است قبل از هر اتهامی مطمئن شویم که جرمی صورت گرفته، رقمی که آقای محمدی گفته در تصور نمی گنجد و نه در تعاونی امکان دارد،تا حدودی از اوضاع تعاونی خبر دارم اینجوری که آقای محمدی گفته اصلا درست نبوده و کذب محض است،خدایش عضو هیأت مدیره هم نیستم و تنها عضو تعاونی می باشم،خلاف واقعیت می تواند پیگیرد قانونی داشته باشد

     پاسخ دهید

     • هاوری
      هاوری: 7-4-2015 . 5:17 ب.ظ :

      درامد خوبی دارد کاش من هم عضو هیات تعاونی می شدم

      پاسخ دهید