شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۹/۰۷/۱۴۰۱
Sunday، 28th June 2015
8:28 am

بیش از 10 طرح بزرگ عمرانی با مشارکت بخش خصوصی در سقز ساخته می شود

 رئیس شورای اسلامی سقز گفت: بیش از 10 طرح بزرگ عمرانی با مشارکت بخش خصوصی و شهرداری در این شهر ساخته می شود.

بیش از 10 طرح بزرگ عمرانی با مشارکت بخش خصوصی در سقز ساخته می شود

به گزارش ایرنا باقی رحمانپور روز پنجشنبه در حاشیه بازدید از پروژه سرمایه گذاری مجتمع تجاری فرهنگی زیر گذر آزادی افزود: فراخوان این طرح ها منتشر شده و برای بیشتر آنها سرمایه گذار اعلام آمادگی کرده است.

وی طرح هایی که بخش خصوصی اعلام کرده که در ساخت آنها سرمایه گذاری خواهد کرد را تشریح کرد و گفت: فاز دوم مجتمع فرهنگی هنری سقز شامل سینمای روباز و رستوران، مجتمع تجاری گولان از محل فروش اوراق مشارکت، هتل و پارکینگ طبقاتی از جمله این موارد خواهد بود.

او ایجاد مجتمع تجاری در بلوار انقلاب توسط سرمایه گذار سقزی، ایجاد مغازه در چندین مکان شهر، تکمیل کشتارگاه دام و ساخت ساختمان 9 طبقه پزشکان را از دیگر طرح هایی عنوان کرد که با مشارکت سرمایه گذاران بخش خصوصی در سقز به سرانجام خواهد رسید. 

وی یادآور شد: شهرداری و شورای اسلامی سقز در راستای آبادانی هر چه بیشتر شهر، تاثیرات مثبت کاهش ترافیک و تبدیل شهر به یک شهری تجاری وگردشگری را پیش بینی و از سرمایه گذاران دعوت به عمل آورده است.

رحمانپور، احداث بلوار 45 متری،ترمینال، پل روگذر در نزدیکی پایانه سقز بوکان را از دیگر طرح های شهرداری سقز اعلام کرد که به صورت امانی اجرا خواهد شد و در ادامه اعلام کرد: آسفالت محلات و ایجاد پارک محلات به جد هم در دستور شهرداری و شورای اسلامی سقز قرار دارد.

کد خبر: 14553


نظر:

  1. با سلام ایا به فکر توسعه نایلون ابی در تمام ستح شهر سقز هستیدیانه