شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
یکشنبه، 28th ژوئن 2015
9:52 ق.ظ

استعفاهای انتخاباتی در حوزه سقز و بانه

با پایان یافتن مهلت استعفای مسئولان و مدیران جهت کاندیداتوری در انتخابات مجلس در روز 4 تیرماه 94، خبرهای رسیده به شارنیوز حاکی از استعفای 2 نفر از مدیران شهرستانی و استانی برای کاندیداشدن در حوزه سقز و بانه می باشد

براساس این گزارش، عارف قادرزاده فرمانده سابق پلیس راه کردستان و سقز  و همچنین مظفر صالحی رئیس شرکت آب بانه از سمت خود استعفا داده اند، قبلا نیز خبرهایی در مورد استفعای رییس کمیته امداد سقز شنیده می شد که گویا این استعفا انجام نشده است.

اگر چه زمان ثبت نام رسمی انتخابات 26 آذر است اما کم کم فعالیت کاندیداها برای شناساندن خود به مردم شروع شده است.از گزینه هایی که فعالیت خود را به شیوه جدی تری آغاز کرده اند می توان به نژاد جهانی ( شهردار سابق بانه)، صلاح مرادی (رئیس سابق دانشگاه آزاد) پیمان اسراری (مدیر کل پیشین صنعت معدن تجارت)، فخرالدین حیدری(نماینده سابق) اشاره کرد. در این میان نام های چون علی پرتوی، عثمان رحیمی، دکتر عثمان عزیزی و سلیم ظهرابی نیز به گوش می خورد اگرچه هنوز به طور رسمی نمی توان ورود آنها را به عرصه انتخابات تایید کرد. 

سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی  دارای یک نماینده می باشند.

کد خبر: 14563


یک دیدگاه

  • محسن احمدی
    محسن احمدی: 11-15-2015 . 5:11 ب.ظ :

    سلام
    شنیده هااز حضور جدی دکتر جمال سلیمی، عضو هیات علمی دانشگاه کردستان و دکترای مدیریت و برنامه ریزی در انتخابات و از حوزه انتخابیه سقز و بانه است.

    پاسخ دهید