شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 8th جولای 2015
10:28 ب.ظ

بازدید مسئولان از پروژهای در دست احداث شهرداری

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری سقز در راستای عمران و آبادانی شهر، فعالیت‌های خوبی انجام داده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، محسن بیگلری شامگاه سه‌شنبه در جریان بازدید از روند احداث پارک کوهستانی مالان سقز، اظهار داشت: امروز کار در شهرداری یک خدمت ماندگار است و شهرداری سقز هم در راستای عمران و آبادانی شهر به خوبی عمل کرده است.

وی در ادامه گفت: امروز زیباسازی و عمران شهر از کارهای اساسی شهرداری است که شهرداری و شورای اسلامی شهر سقز اقدامات موثری برای عمران و آبادانی شهر انجام داده‌اند.

بیگلری ادامه داد: شهر سقز دارای مردمانی با فرهنگ است و هراندازه در این شهر تلاش شود جای خود دارد و مردم قدر مسئولان زحمت‌کش و تلاشگر را می‌دانند.

شهردار سقز هم در بازدید فرماندار، نماینده مردم سقز و بانه در مجلس، شهردار، اعضای شورای شهر، پنج نفر از اعضای شورای اسلامی شهر کامیاران، خبرنگاران و جمعی از معتمدان سقز از 24 طرح در حال ساخت توسط شهرداری، گفت: در سال 94 بالغ بر 80 پروژه با اعتبار 300 میلیارد ریال در حال اجرا است.

ضیاالدین نعمانی ادامه داد: در هر گوشه شهر سقز شاهد اجرای پروژه‌های مختلف هستیم و این فعالیت‌ها بیشتر در حوزه‌های عمران شهری است.

وی افزود: مجتمع تجاری گردشگری گولان که از محل فروش سرمایه‌گذاری اوراق مشارکت در چهار طبقه در مساحت 32 هزار مترمربع ساخته می‌شود از جمله این طرح‌هاست.

شهردار سقز گفت: همچنین ترمینال مرکزی با زیربنای حدود دو هزار مترمربع با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در دو طبقه تجاری و اداری، بلوار 45 متری و پل سواره‌ رو سوم با 50 درصد پیشرفت نیز با مشارکت اداره کل امور مالیاتی در دست اجراست.

بازدید از اجرای طرح میدان آزادی، اجرای پارک کوهستان، روکش آسفالت، تعریض پیاده‌رو و پیاده‌رو سازی، اجرای خیابان و تقاطع غیرهمسطح هم از دیگر طرح‌هایی بود که بازدیدکنندگان از نزدیک روند خدمات‌رسانی شهرداری در آن‌ها را مشاهده کردند.

فرماندار شهرستان سقز هم در جریان این بازدید گفت: شهرداری پیشانی نظام است که در این شهر به جد در حال خدمت است.

علی‌اکبر ورمقانی از شورا و شهرداری خواست تا با دعوت از سرمایه‌گذاران بستر اجرای پروژه‌های بزرگ در سقز را فراهم کنند.

وی در ادامه یادآور شد: پروژه‌های بخش خصوصی که با مشارکت سرمایه‌گذاران در این شهر در حال اجرا است از طرح‌های مهم شهرداری هستند.

باقی رحمانپور رئیس شورای شهر سقز هم گفت: شورای اسلامی و شهرداری آماده همکاری با سرمایه‌گذاران در زمینه اجرای پروژه‌های شهری هستند.

کد خبر: 14709