شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۲/۰۳/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 14th جولای 2015
12:14 ق.ظ

بخش بهداشت و درمان سقز متحول خواهد شد

نماینده مردم شهرستان‌های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با اعلام خبر توسعه بیمارستان تامین اجتماعی سقز، گفت: در بخش بهداشت و درمان سقز تحول مثبتی ایجاد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سقز، محسن بیگلری بعد از ظهر امروز در جریان بازید از بیمارستان تامین اجتماعی سقز با بیان اینکه این بیمارستان امکانات درمانی مناسب ندارد، بیان کرد: در سال جاری بخش کودکان این بیمارستان توسعه خواهد یافت.

 وی افزود: توسعه بخش کودکان این بیمارستان در مساحت یک‌هزارو 500 مترمربع به زودی شروع خواهد شد.

بیگلری جذب پزشکان متخصص و رفع مشکل تصفیه‌خانه این بیمارستان را از جمله برنامه‌هایی عنوان کرد که برای ارائه خدمات بیشتر برای این بیمارستان صورت خواهد گرفت.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت در بخش درمان در شهرستان سقز در یک سال اخیر را قابل تقدیر برشمرد و اضافه کرد: دو دستگاه آمبولانس و تعدادی خودروی دیگر نیز به این بیمارستان اختصاص داده شد که کمکی برای تسهیل در امر خدمات درمانی است.

بیگلری در بازدید از بیمارستان امام خمینی (ره) سقز هم از اقدامات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان تامین اجتماعی تقدیر کرد و با اشاره به سفر سال گذشته وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان کردستان، اضافه کرد: دستاوردهای مناسبی در این سفر برای شهرستان سقز در زمینه بهداشت و درمان رقم خورد.

وی یادآور شد: در بحث هتلینگ اقدامات خوبی انجام شده، دستگاه پیشرفته سی‌تی‌اسکن اسپیرال تهیه شده و در آینده نیز دستگاه پزشکی ام‌آر‌آی در شهرستان راه‌اندازی خواهد شد.

در این بازدید روسای هر دو بیمارستان گزارشی از اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقای خدمات به بیماران ارائه کردند.

کد خبر: 14746