شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۳/۱۴۰۱
دوشنبه، 20th جولای 2015
6:36 ب.ظ

تخصیص اعتبار برای رفع مشکل آب های سطحی در سقز از سوی استانداری کردستان

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: از طریق استانداری کردستان برای رفع مشکل آب های سطحی سقز اعتباراتی جذب خواهد شد.

به گزارش ایرنا محسن بیگلری عصر یکشنبه در جریان بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان از مناطق سیل زده سقز افزود: رفع مشکل آب های سطحی در چند نقطه شهر نیاز به اعتبارات ویژه دارد.

وی با بیان اینکه شهر سقز همواره با تهدید سیل ناشی از آبگرفتگی معابر روبروست و نیاز به هدایت جدی آبهای سطحی دارد اظهار کرد: با استاندار کردستان مذاکره کرده ام و قول مساعد داده اند که اعتباراتی برای ساماندهی موضوع از طریق شهرداری اخذ شود.

او عنوان کرد: تخصیص اعتبارات برای هدایت مناسب آبهای سطحی می تواند از وجود حوادث ناگوار و خسارتی که باعث لطمه زدن به تاسیسات زیربنایی می شود جلوگیری کند.

بیگلری با اذعان به اینکه سیل روز شنبه سقز باعث خسارت به بخشی از تاسیسات زیر بنایی شهری از جمله پل ها، شبکه فاضلاب و معابر شده بر تلاش شهرداری و ادارات مرتبط جهت رفع مشکلات ناشی از این سیل تاکید کرد.

وی با تشکر از مسئولان شهرستان سقز ادامه داد: تمامی مسئولان برای رفع مشکلات بسیج شدند و در محل حضور یافتند و بلافاصله ستاد بحران برای رسیدگی به حادثه و کمک به آسیب دیدگان احتمالی تشکیل شد. 

کد خبر: 14900