شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۴/۰۳/۱۴۰۱
جمعه، 31st جولای 2015
11:43 ق.ظ
طنز

هشدار جمعی از فعالان شهر نسبت به مصادره به مطلوب نماینده محترم!

 بسمه تعالی

سلام علیکم! 

بدین وسیله مراتب تعجب خود را از این که همه و در تمام سطوح دوست دارند به بهانه های مختلف خودشان را دوست گرمابه و گلستان تنها نماینده ی ما جلوه دهند به اطلاع می رسانیم، بعيد نيست آن هم درست چند ماه مانده به انتخابات مجلس و در اين قطع الرجال، نماینده اي را که تنها نصفش مال ماست (و نصفش مال یک شهر دیگر) مصادره بنمايند. یعنی در این حالت محرومیت یک نصف نماینده را هم بر ما روا نمی دارند؟ مگر خودشان نماینده ندارند؟ خب ما شانس داشته ایم و نصفی از یک دریا شایستگی به ما رسیده، آن ها هم بروند برای خودشان شانس بیاورند. خدا همه چیز را به آدم نمی دهد. یک جا نماینده خوب دارد یک جا ندارد. یک جا برای خودش یک نماینده دارد یک جا برای خودش یک نصفه. 

 ما متوجه ايم كه شروع این داستان از طرف آقای کریمی قدوسی بوده است زماني که نامبرده خودشان را چسپاندند به نماینده ی محترم ما و اسم ایشان را گذاشتند توی لیست هشتاد نفری طرح توقف مذاکرات هسته ای که نهایتا آقای نماینده مجبور شد دست به دامان “من و تو” و “فارسی وان” بشود و خبر فوق را تکذیب نماید و تاکید کند که :

” من مشغله داشتم و ایشان گقتند امضایش کن و من گفتم، این چه می باشد و ایشان گفتند مگر نمی بینی طرح است دیگر، که من در پاسخ گفتم نمی شود مشغله دارم كه قدوسي مذبور دوباره به من مراجعه نمودند و  گقتند آخر سه فوریتی است و من آن زمان فکر می کردم هر طرحی که دارای اولویت بالاتر می باشد باید زودتر امضا گردد و هول گشتم و امضایش کردم تا کار مردم لنگ نماند.”

namatomi

بعد هم نوبت به وزیر امور خارجه رسید. ما واقعا از آقای ظریف انتظار دیگری داشتیم. چرا که ایشان تحصیل کرده ی فرنگ بوده  و برای خودشان وزیر امور خارجه ای می باشند و نمی بایست جهت بالابردن اعتبار بین المللی، خودشان را به نماینده ی ما وصل کنند و هي عكس دو نفري خودشان را فرت و فرت در دنياي مجازي و در ميادين اصلي شهر منتشر نمايند. الان ما حالت  ایشان را درک می کنیم اما این خارجی ها نسبت به آقای ظریف چه فکر می کنند؟ مثلا آقای ظریف می خواهند با عکس هاي مذبور نزد وزیران 5+1 و خانم موگیرینی پزش را بدهند؟ یک بچه هم می داند کار فوتوشاپ است و هرآینه گندش در آید و موجب ضایع شدن وزیر محترم گردد.  آنها هم می دانند نماینده ی محترم ما از بس درگیر نصبیات و وصلیات اند اصلا وقت ندارد به سلماني تشريفشان را ببرند چه برسد به گرفتن عکس با یک وزیر خارجه ی ساده.  تازه اقاي ظريف به هر صورت ولی ما نسبت به نماینده ی خودمان بسيار حساس می باشیم و نمی گذاریم این طور برداشت شود که وي مواضعش را مانند آسیاب بادی با جهت وزش باد تنظیم می نماید.

 ولی یک چیزی که برای ما سوال است اقدام مشابه آقای روحانی است. از ایشان بعید است که به هر قیمتی و حتی با استفاده از نرم افزار، خودشان را به نماینده ما نزدیک نمایند و به ایشان متذکر می شویم آقای روحانی دو سال و اندی از دوران ریاست شما باقی مانده و هنوز برای خود شیرینی زود است. شما مگر در سمنان خودتان نماینده ندارید؟ اصلا نماینده ی خودمان است چرا که ما زودتر پیدایش کردیم و به کسی نمی دهیم.

لذا ما جمعی از کاسبان و خیرین … ساز  این شهر به تمام كساني که سعی دارند به طریقی خودشان را به نماینده ما نزدیک نموده و ایشان را به نفع خودشان مصادره نمایند هشدار می دهیم از نماينده ي ما نردبان ترقي نسازند و از اين فرصت سوء استفاده كرده و به برخی هم متذکر می شویم که ما حواسمان هست و واقعا زشت می باشد که شما از همین حالا منازلی را هم برای مبارزات انتخاباتی اجاره نموده ايد و هر شب مردم را به آنجا دعوت می نماييد و به تبلیغات زودتر از موعد انتخاباتی می پردازيد؛ یا تا بیست دقیقه ی دیگر منزل را تحویل می دهند یا مراتب را به پلیس 110 و اماکن اطلاع خواهیم داد.

والسلام علیکم

5/5/1394 – جمعی از کاسبان و خیرین … ساز

کد خبر: 15089