شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 12th آگوست 2015
11:00 ق.ظ

40 هزار تُن گندم بیشتر از سال گذشته در سقز خریداری شد

رئیس اداره تعاون روستایی سقز گفت: اعلام به موقع قیمت خرید تضمینی گندم از سوی دولت باعث شد مراکز خرید گندم این شهرستان نسبت به سال گذشته 40 هزار تُن بیشتر گندم خرید کنند.

به گزارش ایرنا، عبدالله کریمی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: یکی دیگر از دلایل رشد چشمگیر خرید گندم در شهرستان سقز، تمهیدات مناسب و به موقع مراکز خرید گندم برای خرید این محصول بوده است.

وی با بیان اینکه پیش بینی می شود امسال 100 هزار تُن گندم شهرستان توسط مراکز خرید دولتی و بخش خصوصی خریداری شود اضافه کرد:خرید این محصول تا پایان نیمه اول مرداد ماه سال جاری به 95 هزار تُن رسیده است.

او با عنوان اینکه نسبت به سال گذشته افزایش حدود دو برابری خرید داشته ایم،یادآور شد: سال گذشته تا پایان فصل خرید گندم 55 هزار تُن گندم توسط کشاورزان تحویل مراکز خرید شد.

به گفته این مسئول این میزان محصول توسط 10 مرکز تعاون روستایی و سه مرکز دولتی و خصوصی و در قالب 11 هزار و 331 محموله خریداری شده است.

وی ادامه داد: عملیات خرید گندم در تمامی مراکز خرید اداره تعاون روستایی و سایر مراکز همچنان ادامه دارد و کشاورزان می توانند گندم های خود را به این مراکز تحویل دهند. 

کد خبر: 15236


۲ دیدگاه

 • فرهاد
  فرهاد: 8-12-2015 . 10:01 ب.ظ :

  افرین بر کارکنان شرکت های تعاون روستایی که با صعه صدر وتلاش شبانه روزی خود و همکارانشان توانستند به کشاورزان محترم خدمت ارائه نمایند. علی الخصوص مدیران عامل محترم

  پاسخ دهید

  • محسن
   محسن: 8-18-2015 . 1:17 ب.ظ :

   سلام دست پرسنل زحمت کش تعاون روستایی سقز درد نکنه که در ایا م تعطیل هم مشغول خدمت رسانی بودند امید وارم دولت هم سریعا وجه گندمهای خریداری شده را پرداخت نماید که شیرینی این خدمت به کام کشاورزان عزیزبنشیند

   پاسخ دهید