شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۳/۰۴/۱۴۰۱
دوشنبه، 20th اکتبر 2008
6:32 ب.ظ

اعتراف قاتل و کشف جسد بعد از یک سال

یکی از پرونده های جنایی و پرسروصدای یک سال اخیر،مفقود شدن فردی بنام خالد امینی- فروشنده مبلمان – بود که علیرغم پیگیری های فراوان خانواده این فرد و حتی تجمع مقابل فرمانداری و دادگاه سقز،بی نتیجه پیگیری می شد؛که بالاخره با اعتراف قاتل و یافتن جسد وی به سرانجام رسید. در خرداد ماه سال 86 خبر رسید که جوانی حدود 25 ساله از منزل خارج شده و دیگر اطلاعی از وی در دست نیست. تلاش تیم های جنایی و اکتشاف برای یافتن وی به جایی نرسید. در این ارتباط طی سال گذشته چند نفر مورد بازجویی قرار گرفتند اما یکی از نزدیکان مقتول همواره به عنوان مظنون اصلی مطرح بود که بر اساس شنیده های خبرنگار شارنیوز،اعتراف صریح همین شخص هم موجب پیداشدن جسد امینی در حاشیه چه م سقز بعد از یک سال شد. خانواده خالد امینی پیش از روشن شدن ماجرا به هر وسیله ای متوصل شدند تا از سرنوشت وی اطلاع یابند و حتی مژدگانی 10 میلیونی هم برای کسانی که اطلاعی از وی داشته باشند در نظر گرفته بودند. در مورد انگیزه های این قتل علی رغم شایعات فراوان، هنوز خبر معتبری در دست نیست.کد خبر: 153
  مطالب مرتبط:


۴ دیدگاه

 • روژیا
  روژیا: 7-24-2009 . 11:30 ب.ظ :

  خیلی از جوانان ما کشته میشن اما کسی هم جواب گو نیست

  پاسخ دهید

  • arina
   arina: 7-27-2009 . 3:34 ب.ظ :

   fagr va bikari yaki az avamel in jenayat ha hast va kesi be in etfagha tavajoh namikone motasefam

   پاسخ دهید

   • غم دیده
    غم دیده: 7-31-2009 . 8:37 ب.ظ :

    خالد عزیزم که با رفتنت چشمهای خیلی رو گریون کردی،هیچ وقت فراموشت نمی کنم امیدوارم در بهشت برین منو فراموش نکنی،… تا اونجایی که من خبر دارم جنازه ی این عزیز به دست نیومده. لطفا برای روح این عزیز فاتحه بخونید.

    پاسخ دهید

    • محمد
     محمد: 8-1-2009 . 8:59 ب.ظ :

     عزیزی که نوشتی فقر باعث قتل این جوان شده باید بگم قاتل از روی کینه و عقده این عزیزو کشته نه فقر…و به غم دیده هم تسلیت می گم می دو نم چقد ر سخته واست….

     پاسخ دهید