شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 26th آگوست 2015
12:03 ب.ظ

فرمانده جدید نیروی انتظامی سقز معرفی شد

فرمانده انتظامی شهرستان سقز روز چهارشنبه در آیینی با حضور جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار ویژه سقز در این آیین که در سالن کتابخانه شهید ملا محمد امینی برگزار شد از اقدامات نیروی انتظامی در راستای مبارزه با مواد مخدر، قاچاق و مشروبات الکلی و مخلان امنیت در این شهرستان قدردانی کرد.

علی اکبر ورمقانی افزود: نیروهای انتظامی در سطح شهرها و روستاهای شهرستان تعامل مناسبی با مسئولان داشته اند که این تعامل همواره سبب ایجاد امنیت و اعتماد بیشتر مردم به این نیروهای خدمتگزار شده است.

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم در این آیین با بیان اینکه کردستان از قلب تهران هم امن تر است گفت: هر که کردستان را نا امن جلوه دهد، خیانتکار است.

محسن بیگلری با بیان اینکه گاهی در فضای مجازی به نیروی انتظامی بی مهری می شود تاکید کرد: بی مهری کردن به این نیروها جفا به آنان و سایر نیروهای نظامی است.

او با عنوان اینکه گاهی در فضای مجازی نسبت به امنیت استان مطالبی گفته می شود خواستار پیگیری بیشتر پلیس فتا و تذکر به مروجان این مطالب جهت حفظ امنیت بیشتر استان شد.

سرهنگ جمال سلمانی فرمانده سابق انتظامی سقز نیز با ارائه گزارشی از اقدامات سه سال و سه ماه خود در این شهرستان اظهار کرد: برخورد با مخلان امنیت و تسریع در دستگیری آنان، تکریم ارباب رجوع، جمع آوری معتادان و تشکیل شورای معتمدان بخشی از اقدامات انتظامی در این شهرستان بوده است. 

در پایان این آیین از زحمات و تلاش های جمال سلمانی فرمانده سابق انتظامی شهرستان سقز قدردانی و حمیدرضا اکبری به عنوان فرمانده جدید انتظامی این شهرستان معرفی شد. سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

کد خبر: 15517