شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 18th سپتامبر 2015
11:23 ق.ظ

کسب 24 مدال توسط بانوان سقزی در مسابقات کاراته قهرمانی کشور

سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز گفت:تیم کاراته این شهرستان به عنوان نماینده استان کردستان در هفتمین دوره مسابقات کاراته قهرمانی بانوان کشور 24 مدال کسب کرد.

به گزارش ایرنا، فرزاد خاکی روز جمعه در جمع خبرنگاران افزود: در این مسابقات که در سبک شوتوکان(JKS) در تاریخ های 23 و 24 شهریور در استان البرز برگزار شد بانوان سقزی 11 مقام اول، 4 مقام دوم و 9 مقام سوم را کسب کردند. 

کیوان گدرونی نایب رئیس هیات تکواندو شهرستان سقز هم با بیان اینکه در این مسابقات 13 تیم و بیش از 500 شرکت کننده در رده های سنی مختلف حضور داشتند این دستاورد را برای کردستان ارزشمند توصیف کرد.

او یادآورشد در پایان مسابقات که در مجموعه فرهنگی ورزشی حضرت فاطمه (س) ماهدشت برگزار شد به نفرات اول تا سوم هر رده سنی مدال و حکم قهرمانی اهدا گردید و از مربیان تیم نیز تقدیر به عمل آمد.

وی ادامه داد :تارامحمدی، دلنیا شیری، نیان کارگر، نیان احمدزاده، روژان اسماعیلی، آترین ایرجی، آرینا جعفری، هدیه سلطانی، حدیث تیموری، آلا شریفی، نغمه محمودی و دیانا افتخاری، مقام اولی های این دور از رقابت ها بودند.

گدرونی همچنین اعلام کرد:روژان اسماعیلی، آرینا شریفی، نیان احمدزاده و آترین ایرجی مقام دوم و نیلوفر کارگر، زمانه احمدزاده، کوثر شاکری، ساحل تیموری، نیان کارگر، آلا شریفی، نغمه محمودی، دیانا افتخاری و آرینا شریفی مقام های سوم این مسابقات را کسب کردند. سقز دارای 14 هزار ورزشکار سازماندهی شده است.

 

کد خبر: 15795