شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۳/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 18th سپتامبر 2015
9:03 ق.ظ

برگزاری مسابقه 4 جانبه فوتسال “تپه مالان” و “سه ر چنار”

پایگاه خدمات اجتماعی افق که در حوزه فعالیت های اجتماعی در مناطق حاشیه ای متمرکز است در آخرین برنامه خود اقدام به برگزاری مسابقه ي فوتسال چهارجانبه کرده است. متن خبری که این پایگاه برای شارنیوز فرستاده است عینا در ادامه می اید:

کارشناسان پایگاه خدمات اجتماعی افق با همکاری مسئولین محترم دانشگاه پیام نور، شهرداری محترم و اداره بهزیستی شهرستان سقز در راستای تکمیل فعالیت‏های تابستانی انجام شده برای کودکان و نوجوانان(از قبیل آموزش نقاشی و زبان انگلیسی)، جهت ارتقای سلامت اجتماعی و ایجاد روحیه نشاط و خودباوری میان نوجوانان ساکن محله تپه مالان و سرچنار، در روز چهارشنبه مورخ 25/6/94 ساعت 16 تا 19 بعدازظهر در سالن ورزشی دانشگاه پیام نور اقدام به برگزاری مسابقه‏ فوتسال 4 جانبه برای نوجوانان محلات مذکور نمودند.

ofoqbehzisti

 

در این مسابقه 32 نفر از نوجوانان شرکت کرده و در نهایت جوایزی که از طرف خیر و نوع دوست محترم شهرستان سقز جناب آقای مهندس امید کمالی تهیه شده بود، به آنان اهدا گردید. از سایر مسئولین و خیرین محترم از قبیل جناب آقای دکتر شریفی (ریاست محترم دانشگاه پیام نور)، جناب آقای حکیمی (ریاست محترم اداره بهزیستی شهرستان سقز)، جناب آقای جویا (مسئول محترم امور اجتماعی بهزیستی شهرستان سقز)، جناب آقای کریم فرجی، جناب آقای کیوان عزیزپور نیز به جهت تقبل زحمت فراوان، متشکریم.

کد خبر: 15824