شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۲/۰۳/۱۴۰۱
دوشنبه، 28th سپتامبر 2015
8:01 ب.ظ

سقز قهرمان مسابقات فوتبال نوجوانان کردستان شد

مسابقات فوتبال نوجوانان استان کردستان شامگاه سه شنبه با قهرمانی تیم هیات فوتبال سقز به کار خود پایان داد.

به گزارش ایرنا، این مسابقات از روز یکشنبه هفته جاری با حضور چهار تیم صعود کننده به مرحله نهایی شامل هیات فوتبال سقز، البرز بیجار، قروه و بابنوس بانه در ورزشگاه تختی برگزار شد و شب سه شنبه پایان یافت. 

در این دوره،تیم سقز با 7 امتیاز اول شد ، قروه با 5 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و البرز بیجار نیز با 4 امتیاز مقام سوم این دوره از مسابقات را به دست آورد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: مرحله ابتدایی این مسابقات با حضور 10 تیم از شهرستان های استان در دو ماه گذشته برگزار شده بود و تیم های شرکت کننده در دو گروه 5 تیمی به رقابت خواهند پرداخت.

فرزاد خاکی ضمن اظهار خرسندی از کسب این افتخار برای شهرستان سقز افزود: این پیروزی نتیجه برنامه ریزی مناسب دو سال گذشته هیات فوتبال و اداره ورزش و جوانان در رده سنی نونهالان و نوجوانان است و تیم نونهالان نیز قبلا مقام دوم استان را کسب کرده بود.

وی با اشاره به جایگاه این ورزش در میان مردم اظهار امیدواری کرد تعداد باشگاه های بخش خصوصی فوتبال در شهرستان افزایش یابد و تیم نوجوانان سقز به عنوان نماینده کردستان در مسابقات منطقه ای کشور برای استان افتخار آفرینی کند.

او یادآورشد: در شهرستان سقز 14 هزار ورزشکار سازماندهی شده فعالیت دارند که هزار نفر از آنها در رشته های فوتبال و فوتسال مشغول فعالیت هستند. 

کد خبر: 15899