شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
چهارشنبه، 30th سپتامبر 2015
8:19 ب.ظ

سقز نیاز به احداث چهارمین ایستگاه آتش نشانی دارد

 شهردار سقز با بیان اینکه در آینده 295 هکتار به شهر الحاق می شود گفت: ضروری است که چهارمین ایستگاه آتش نشانی در این شهر احداث شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، ضیا الدین نعمانی شامگاه سه شنبه در آیین گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی افزود: در حال حاضر سه مرکز آتش نشانی در این شهر وجود دارد که با توجه به استانداردها و جمعیت فعلی، مناسب و جوابگو است.

او اضافه کرد: نیروهای سازمان آتش نشانی با وجود سختی کار، همواره به رسالت خود که کمک سریع و به موقع به حادثه دیدگان است، اقدام کرده اند.

وی خدمات رسانی به خارج از محدوده کار را از دیگر اقدامات این سازمان زیر نظر شهرداری برشمرد و گفت: کمبود تجهیزات از مهمترین مشکلات آتش نشانی است.

باقی رحمانپور، رییس شورای اسلامی سقز هم در این آیین با تبریک هفتم مهر روز آتش نشانی و خدمات ایمنی خواستار احداث چهارمین ایستگاه برای خدمات رسانی سریع تر به شهروندان در هنگام حوادث شد.

در ادامه این آیین، از تعدادی بازنشستگان و پرسنل فعال این سازمان با اهدای لوح سپاس تقدیر، برنامه های فرهنگی و هنری اجرا و نمایشگاهی از تجهیزات آتش نشانی افتتاح شد. همچنین خودروهای آتش نشانی در سطح خیابان های شهر رژه رفتند. سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

کد خبر: 15966