شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۸/۰۲/۱۴۰۱
شنبه، 3rd اکتبر 2015
10:11 ب.ظ

کارنامه نیروی انتظامی در سقز

فرمانده انتظامی سقز از کشف هزار و 151 دستگاه موتورسیکلت سرقتی و 24 هزار و 240 بطری مشروبات الکلی در شش ماهه سال جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا، ،سرهنگ حمید رضا اکبری روز شنبه در اولین روز از هفته نیروی انتظامی در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح سقز افزود: به فرموده مقام معظم رهبری،نیروهای انتظامی، مجاهدین فی سبیل الله هستند و خدمات آنان غیر قالب توصیف است.

وی به تشکیل 25 پرونده در خصوص تهدیدات فضای مجازی هم اشاره و عنوان کرد: آگاه سازی در این خصوص به جد در دستور کار قرار دارد که جلسات مناسبی برای هوشیار سازی در دست اقدام و انجام شده است.

او با بیان اینکه لازمه امنیت پایدار در جامعه همراهی و همدلی مردم است خواستار تعامل ، همکاری و همراهی بیشتر مردم برای کاهش جرایم شد.

فرمانده انتظامی سقز در بخشی دیگر از عملکرد این نیروها در شش ماهه سال جاری در این شهرستان، اظهار کرد: دراین مدت ، تعداد سه هزار و 615 دستگاه موتورسیکلت و خودرو شماره گذاری و بیش از 104 هزار برگه جریمه هم صادر شده است، تعداد 12 هزار و 156 نفر به کلانتری ها مراجعه کرده اند و تعداد هشت هزار و 500 تماس تلفنی با پلیس 110 و تعداد 17 هزار و 294 تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیس برقرار شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: در هفته نیروی انتظامی 80 برنامه در سطح شهرستان سقز از جمله بازدید از کمپ های ترک اعتیاد، همایش همیاران پلیس، غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا، دیدار با 12 خانواده شهید نیروی انتظامی، برگزاری مسابقه فوتسال کارکنان و برپایی ایستگاه سلامت برگزار خواهد شد.

علی اکبر ورمقانی فرماندار ویژه شهرستان سقز هم در این نشست با بیان اینکه خدمات نیروی انتظامی کمتر به اطلاع مردم رسیده بیان کرد: سرافرازان سبزپوش نیروی انتظامی در شهرستان سقز دارای کارنامه موفقی هستند و اقدامات آنان، قابل تقدیر است.

در ادامه از تعدادی پرسنل نمونه، جمعی از شهروندان و بازاریان در راستای تعامل با نیروهای انتظامی، رانندگان و موتورسوران قانونمدار و بازنشستگان و کارکنان تلاشگر انتظامی با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر شد.

کد خبر: 16036