شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۰/۰۴/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 22nd اکتبر 2015
2:12 ق.ظ
علی طاهری رئیس شد

انجمن موسیقی هیات رئیسه جدید خود را شناخت

انجمن موسیقی سقز که زیر نظر خانه فرهنگ اداره ارشاد سقز مشغول به فعالیت است بعد از گذراندن دوره ای رکود، با انتخاب اعضای هیات رئیسه جدید، فعالیت های خود را مجددا از سر گرفت.

به گزارش شارنیوز  در هفته گذشته انتخابات انجمن برگزار شد و از میان 10 کاندیدای علاقمند به حضور در ترکیب هیات رئیسه، وريا فرجي. هيمن أسور. علي طاهري. حامد بانه اي و علاء نباتي با کسب بیشترین آراء عهده دار اداره انجمن برای دو سال آینده شدند. نکته حائز اهمیت عدم حضور رئیس ارشاد در این انتخابات بود.

بعد از برگزاری این جلسه، هیات رئیسه با برگزاری انتخابات داخلی  وضعیت سمت ها را مشخص کردند که نتیجه کار از این قرار است، علي طاهري ،رئيس انجمن، وريا فرجي، نائب رييس، هيمن أسور، بازرس، حامد بانه اي، حسابدار 

در ضمن علا نباتی نیز بعنوان سخنگو و نماينده انجمن موسيقي به اداره كل استان كردستان جهت حضور در جلسات و هماهنگي أمور موسيقي شهرستان معرفی شد.

جذب مدرسان و هنرجویان بیشتر، برگزاری آزمون های پایان ترم با حضور اساتید موسیقی، برگزاری کلاس های آموزشی و سمینار ها و نظارت بر مجوز کنسرت ها و … از جمله برنامه های اعلام شده از سوی هیات رئیسه جدید است.

کد خبر: 16156


۳ دیدگاه

 • غفوری
  غفوری: 10-26-2015 . 7:02 ب.ظ :

  آرزوی توفیق برای این انجمن

  پاسخ دهید

  • ناشناس
   ناشناس: 11-3-2015 . 3:51 ق.ظ :

   بى خاسيت وبى کار ترين انجمن سقز حتى ريس ارشادم به جلسش نمياد , نه کنسرتى نه سالونى نه جشنواره اى نه همايشى حتى 10 درصد از اهالى موسيقى هم تو جلسش نبودن

   پاسخ دهید

   • ناشناس
    ناشناس: 11-4-2015 . 2:45 ب.ظ :

    ببخشید شما در جلسه حضور داشتید که میگی حتی 10 درصد از اهالی موسیقی تو جلسشون نبودن؟

    پاسخ دهید