شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
جمعه، 23rd اکتبر 2015
11:17 ق.ظ

هفت طرح ورزشی در شهرستان سقز در دست احداث است

سرپرست اداره ورزش و جوانان سقز گفت: تعداد هفت طرح ورزشی با اعتبار 22 میلیارد و 400 میلیون ریال در این شهرستان در دست احداث است.

به گزارش ایرنا فرزاد خاکی شامگاه یکشنبه در نشست رفع مشکلات طرح های ورزشی سقز افزود: خوابگاه 200 نفره ورزشکاران، سالن های سقف بلند شهر صاحب و روستای ایرانخواه ، زمین چمن مصنوعی و زمین های روباز روستاهای چاغرلو، مرخز و تموغه این طرح های ورزشی هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان هم با بیان اینکه یکی از مشکلات ورزشی سقز، استخر شنای سرپوشیده این شهرستان است اظهار کرد: این استخر 16 سال پیش احداث شده است که به دلیل محدودیت های اعتباری ، تاکنون تعمیر اساسی نشده و در حال حاضر تعطیل است.

حامد جولایی اضافه کرد:برای فعال سازی و تعمیرات اساسی آن مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار لازم است که امیدواریم از محل اعتبارات ماده 180 این مبلغ اختصاص یابد.

وی عنوان کرد: سقز از جمله شهرستان های استان است که تمام طرح های عمرانی ورزشی سال 93 آن به اتمام رسیده است.

علی اکبر ورمقانی فرماندار ویژه شهرستان سقز هم از اقدامات اداره ورزش وجوانان شهرستان تقدیر کرد و گفت: پیگیری امورات و تعامل سرپرست این اداره با فرمانداری ومدیران شهرستان بسیار مناسب بوده و یکی از دلایل اصلی موفقیت های این اداره همین موضوع بوده است. سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

کد خبر: 16173