شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۴/۰۴/۱۴۰۱
سه‌شنبه، 27th اکتبر 2015
12:55 ق.ظ

درخشش ورزشکاران سقزی در لیگ تکواندوی بانوان کشور

معاون اداره‌کل ورزش و جوانان کردستان از کسب 2 پیروزی توسط تکواندوکاران سقزی در یازدهمین دوره لیگ بانوان کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، علی فتح‌الله‌زاده امشب در دیدار رزمی‌کاران استان اظهار کرد: یازدهمین دوره لیگ تکواندوی بانوان کشور امروز و امشب با برگزاری 10 مبارزه و با عنوان جام کوثر، یادواره شهیده طیبه واعظی‌دهنوی برگزار شد.

وی افزود: در هفته اول و دوم از مرحله رفت یازدهمین دوره مسابقات لیگ تکواندو جوانان و بزرگسالان بانوان، 129 هوگوپوش در قالب 11 تیم به رقابت پرداختند.

این مسئول با بیان اینکه تیم تکواندوی شهرستان سقز با ورزشکاران بومی به نمایندگی از استان کردستان در این رقابت‌ها شرکت کرد، گفت: صنایع استیل البرز، کوروش، بسیج ورزشکاران هیئت تکواندو بروجرد، تیم بزرگسالان بانوان شهرداری سقز، هیئت تکواندو شمال شرق، هلال‌احمر استان مازندران، اداره ورزش و جوانان هشتگرد، دانشگاه پیام نور، مدال‌آوران البرز، هیئت تکواندو استان گیلان و هیئت تکواندو استان خوزستان، تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات هستند.

وی تصریح کرد: شهرداری سقز در دور اول این رقابت‌ها در مقابل تیم بسیج ورزشکاران هیئت تکواندو بروجرد قرار گرفت و با نتیجه 7 بر 1 به پیروزی دست یافت و در بازی دوم به مصاف دانشگاه پیام نور رفت و توانست با نتیجه 8 بر صفر از سد این تیم هم عبور کند.

معاون دستگاه ورزش کردستان خاطرنشان کرد: اسرا هاشمی، نیان شامحمدی، سمیه خان‌بابایی، روناک حسین‌زاده، پریا پورنعمت، شهرزاد نقدی، روژین ملکی و الناز امیری، ترکیب تیم تکواندو شهرداری سقز را در اوزان مختلف تشکیل می‌دهند.

فتح‌الله‌زاده در پایان اظهار کرد: تیم شهرداری سقز به سرپرستی سمیه محمدپناه، سرمربیگری فاطمه نعمتی و مربیگری مهری شعبانی در یازدهمین دوره لیگ تکواندوی بانوان کشور حضور دارد.

کد خبر: 16218


یک دیدگاه