شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۱۱/۱۴۰۰
یکشنبه، 1st نوامبر 2015
9:26 ب.ظ

مانور افت فشار و قطعی گاز 25 آبان ماه در سقز برگزار می شود

علی اکبر ورمقانی: بکارگیری و بسیج امکانات در جهت تنوع و ابتکار عمل و استفاده حداکثری از امکانات در راستای کاهش مخاطرت و خسارات باید مدنظر قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، سید امیر رضوی در جلسه هماهنگی برگزاری این مانور در فرمانداری سقز افزود: این مانور با حضور شرکت گاز استان های کردستان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، زنجان، همدان و منطقه هشت عملیات گاز کشور که در تبریز مستقر است برگزار می شود.

وی پیرامون دلیل انتخاب سقز به عنوان محل برگزاری مانور تشریح کرد: این شهر و شهرهای بانه و سردشت در انتهای خط لوله گاز کشور قرار دارند و همواره با افت فشار گاز مواجه بوده که در سال 93 بحث فشار گاز در سقز با اصلاح تقویت شد.

او با بیان اینکه سال گذشته این مانور به طور موفقیت آمیز در مریوان برگزار شد اضافه کرد: تیم های عملیاتی شرکت گاز شهرهای بانه، دیواندره و مریوان نیز در این مانور حضور خواهند داشت.

معاون استاندار کردستان و فرماندار ویژه شهرستان سقز هم با بیان اینکه بحث برگزاری مانور بسیار با اهمیت است بر همکاری لازم ادارات برای برگزاری این مانور تاکید کرد.

علی اکبر ورمقانی، عنوان کرد: ایجاد ساز و کارهای مناسب در جهت ایمن سازی و حفاظت از تاسیسات زیربنایی، بکارگیری و بسیج امکانات در جهت تنوع و ابتکار عمل و استفاده حداکثری از امکانات در راستای کاهش مخاطرت و خسارات باید مدنظر قرار گیرد.

معاون بهره برداری شرکت گاز کردستان هم عنوان کرد: سرمای شدید، گستردگی سرما و طولانی بودن آن باعث افت فشار و قطعی گار خواهد شد.قدرت ا..فعله گری اعلام کرد: در این مانور گاز دو هزار و 110 مشترک قطع می شود و تیم های عملیاتی برای برقراری گاز مشترکان وارد عملیات خواهند شد.

کد خبر: 16304