شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۳۰/۰۲/۱۴۰۱
جمعه، 6th نوامبر 2015
10:12 ب.ظ

“هتل کرد” چشم و چراغ مسافران شهر مهمان نواز

از هر طرف که به میدان مادر وارد شوید یک ساختمان زیبا و بزرگ نظر رهگذران را به خود جلب می کند که بر روی آن نوشته شده است “هتل کرد”!  این ساختمان که چند ماه بیشتر به بهره برداری اش زمان نمانده، قرار است پاسخی باشد به یک کمبود تاریخی و تحقق رویای هتلی زیبا و در خور که این شهر کهن تا به حال به خود ندیده است.

فرصتی دست داد تا به همراه کاوه احمدی – سرمایه گذار و مالک هتل- بازدیدی از محل داشته باشیم و در مورد جزئیات ساخت، امکانات و مشکلات پشت سر نهاده شده و چشم انداز آینده کار گفتگو کنیم. ابتدا مشاهدات شارنیوز از هتلی که حدود  60 درصد آن تکمیل شده و قرار است تا نوروز به بهره برداری برسد را بخوانید تا برسیم به مصاحبه …

kurdhotel (4)

 هتل با متراژ کلی 4600 متر در بهترین جای ممکن در حال ساخت است. به پارک زیبای شهر نزدیک است در حاشیه “چه م سه قز” و پروژه های توسعه ای آن قرار دارد و در مسیر شهر تجاری بانه نیز هست بنابراین می توان گفت از ابتدای کار مکان یابی به درستی انجام شده است. در ضمن زمین هتل سال ها بدون استفاده و بدون کاربرد بود. 

در  ابتدای ورود توجهمان به نمای سنگی هتل جلب می شود معلوم است استادکاران چیره دست انجام کار را بر عهده داشته اند. ریزه کاری های موجود در سر درب هتل، ستون ها و سر ستون ها بسیار خوب از کار در امده است و به گفته احمدی برای هرچه بهتر شدن کار سفرهایی به اصفهان و مشورت هایی با معماران و اساتید کارهم انجام شده و در نهایت تلفیقی از معماری رومی با ظرافت هایی که در آثار به جای مانده از زیویه وجود داشت، مد نظر قرار گرفت. 

kurdhotel (2)

 

kurdhotel (1)

هتل شامل دو بخش است بخشی سه طبقه ای مخصوص استخر و تاسیسات آن و بخش اصلی در هفت طبقه که شامل دو طبقه اول لابی، رستوران و کافی شاپ، 4 طبقه بعدی اتاق ها و طبقه آخر نیز سویت است. “هتل کرد” 40 اتاق دارد که همه اتاقها دارای تراس اختصاصی هستند  که از آن چشم انداز کوه های اطراف، “چه م سقز” و تا حدی هم پارک شهر قابل روئیت است. اما همه اتاقها معمولی نیستند و اینجا سورپرایز اول اتفاق می افتد و آن اتاق مخصوص عروس و داماد با طراحی و امکانات ویژه است که آماده پذیرایی از اولین شب زندگی مشترک زوج های جوان خواهد بود. هم کسانی که تازه عروسی کرده اند می توانند از این اتاق استفاده کنند هم زوج های که قصد دارند یک روز ویژه و بدون دغدغه برای خودشان داشته باشند. اتاق ویژه دیگری که وجود دارد اتاق مخصوص تجار است که امکاناتی مانند میز کار، کامپیوتر، پرینتر و … به آن اختصاص داده شده تا “بزینس من” هایی که قصد اقامت در “هتل کرد” را دارند فضایی متناسب با کارشان در اختیارشان باشد.

هر طبقه داراي “لاندری” و خروجي اضطراري بوده است. در ضمن ساختمان دو آسانسور 6 نفره و 12 نفره دارد. كه اسانسور 6 نفره مختص به كاركنان هتل و دیگری مخصوص میهمانان است.

“هتل کرد” دارای چند فضای مخصوص رستوان و کافی شاپ است که بخشی از آن در لابی و طبقه اول قرار دارد و فضای دیگری در پشت بام استخر در نظر گرفته شده که روباز است. در داخل استخر هم امکاناتی برای پذیرایی پیش بینی شده است. 

دو پارکینگ مجزا در مساحت 1280 متری در هتل ساخته شده است که یکی مخصوص مهمانان هتل و دیگری برای استفاده کنندگان از استخر است، که پارکینگ بزرگتر با توجه به دستگاه های تهویه هوا و طراحی ویژه ای که برای آن در نظر گرفته شده، قابلیت تبدیل شدن به سالنی برای برگزاری عروسی ها و مهمانی های خانوادگی را دارد. البته کاوه احمدی تجهیز کامل پارکینگ برای استفاده دومنظوره از آن را به آینده موکول می کند و فعلا قصد استفاده پارکینگی از این فضا را دارد.

یک سوپرمارکت و فضای برای خودپرداز نیز از دیگر مکان هایی است که در این هتل یافت می شود و به تکمیل شدن مجموعه می افزاید.

تمامي مراحل ساخت هتل زير نظر موسسه استاندارد سازي كاراد بوده و به تمام جزئیات سطح هتل های 4 ستاره توجه شده است. 

استخر مهمترین مزیت هتل کرد

هتل کرد با وسایل و طراحی در خور تحسین در حال تکمیل شدن است اما استخر هتل چیز دیگری است و حکایت خاص خود را دارد. این استخر که فضای بسیار بزرگی را به خود اختصاص داده به طور ویژه مورد توجه احمدی بوده است. خود استخر و جکوزی بزرگ کنار آن فضای مناسبی برای تفریح را ایجاد کرده است اما این استخر در طبقه بالای خود بالکن بزرگی دارد که مشرف به استخر است و قسمی از آن برای وسایل ورزشی درنظر گرفته شده، گوشه ای برای کافی شاپ و بخش عمده این بالکن بزرگ یک طبقه ای، برای استراحت کردن و نشستن است.  دو سونای خشک و مرطوب هم در همین بخش قرار دارد. بنابراین کسانی که از استخر استفاده می کنند می توانند به طبقه بالا بیایند و ضمن نگاه کردن به پایین از امکانات این بالکن استفاده کنند. سرسره بزرگی هم بالکن را به داخل استخر متصل می کند. 

دستگاه های تصفیه آب منطبق با آخرین تکلنولوژی های دنیا در این استخر تعبیه خواهد شد و چنان که احمدی می گوید آب را چنان تصفیه می کند که می توان برای نوشیدن از آن استفاده کرد. دستگاه تصفیه هوای قوی هم در محیط استخر نصب خواهد شد که در چند دقیقه هوا را به طور کامل جایگزین خواهد کرد. برای امورات مربوط به استخر از یک کارشناس تبریزی که تخصص اش راه اندازی استخر است کمک گرفته شده و قرار است مهمترین مزیت این هتل باشد.

استخر برای استفاده عموم آزاد است و برای میهمانان هتل رایگان خواهد بود اما زمان افتتاح آن قدری دیر تز از هتل و به تابستان 95 موکول خواهد شد.

احمدی: سودی در هتل داری نیست

کاوه احمدی اصالتی بانه ای دارد اما سال هاست در سقز زندگی می کند، هتل ماد را هم مدیریت می کند و در این وانفسای بی هتلی و بی مکانی، حداقل هایی را برای میهمانان این شهر فراهم کرده است. او اکنون دست به کار پروژه ای زده است که سرمایه گذران معدودی در ایران حاضر به ورود به آن هستند. هتل داری و حوزه گردشگری حوزه ای با ریسک بالا و وجود متغیر های فراوان است که کنترل آنها بسیار مشکل است. مسافران غزال های تیزپایی هستند که به همه چیز واکنش نشان می دهند، از بدی آب و هوا گرفته تا شرایط نامساعد اقتصادی، ناآرامی و کمبود امکانات مقاصد گردشگری که موجب می شود از سفر خودداری کنند. اما احمدی چرا دست به این کار زد؟ چه میزان به آینده سرمایه گذاری خود امیدوار است؟ با او گفتگو کردیم …

kurdhotel (3)

کاوه احمدی در تراس یکی از اتاق های هتل

برای اولین سوال ممکن است در مورد حجم سرمایه گذاری و وضعیت کلی کار توضیح دهید؟

برآورد ما از میزان نهایی سرمايه گذاري 6 ميليارد تومان است که در ابتدا قرار بود كه ما سرمايه اي اوليه اي را فراهم كنيم و سازمان گردشگري بخشی از این سرمایه را بازگرداند که تاکنون چنین امری اتفاق نیفتاده است. اين طرح مي توانست بيشتر از 6 ميليارد هزينه در بر داشته باشد اما با تدابيري كه به كار برديم هزينه ها را به حداقل رسانديم براي مثال ما ازاستادكارهاي بومي استفاده كرديم كه اگر از ديگر شهرها مي آمدند قطعا پر هزينه مي شد. حتي ما براي سنگكاري مجموعه، از يك جوان سقزي استفاده كرديم که در اربیل مشغول کار بود و به خوبی از عهده کار برآمد که استادکاران شهرهای دیگر از جمله اصفهان و تهران در بازدید از پروژه، کار این جوان همشهری  را تحسین کردند.

 البته بايد به عرض برسانم كه حتي براي طراحي نقشه و معماري نيز به نيروهاي بومي شهرستان اعتماد كردم كه انصافا نتيجه ي كارنیز قابل تقدير است فقط براي طراحي استخر به شركتي در تبريز مراجعه شد چرا که در كردستان و سقز تا به حال طراح استخر نداشتيم . لازم ميدانم به عرض برسانم كه از مصالح درجه يك و كاملا استاندارد هم استفاده كرديم.

آینده این سرمایه گذاری را چطور می بینید؟ آیا سودآور خواهد بود؟

اگر به دنبال درآمدم مي بودم نبايد در اين بخش سرمايه گذاري مي كردم. بنده چون به مسافرت و گردشگری علاقمند هستم و بيشتر جاهاي ديدني ايران را سرزده ام علاقه  ي خاصي هم به هتل داري دارم. در هر مسافرت نيز در بهترين هتل آن شهر اقامت داشته ام. آدم در زندگی همه کارها را برای پول نمی کند و من در این کار به دنبال علاقه ام رفته ام.

پس پیش بینی شرایط دشواری را در آینده دارید؟

 اين مساله را در نظر بگيريم كه چه تعداد از مسافران مراجعه كننده به سقز خواهان اقامت در هتل چهار ستاره با هزينه هاي مشخص آن هستند؟ بيشتر مسافران هدفشان از سقز مراجعه به بانه براي خريد است كه در بانه هتل سه ستاره و چهار ستاره موجود است. ما بايد لحاظ كنيم كه چه جاذبه هاي گردشگريي در سقز هست تا مسافر با رغبت و به هدف ديدار از اماكن ديدني و جاذبه هاي گردشگري مراجعه نمايد كه در نهايت مي بينيم كه علی رغم وجود  جاذبه هاي گردشگري بالقوه، چون کار خاصی برای معرفی یا فراهم کردن شرایط بازدید انجام نگرفته است، کسی به قصد دیدن سقز و بازدید از نقاط تاریخی و طبیعی فراوان آن به این شهر مسافرت نمی کند و این واقعیتی است که باید پذیرفت. 

 ولي بنا به علاقمندي خودم در اين حوزه و همچنين تجاربي كه در هتل سه ستاره ي ماد كسب كرده ام دست به اين سرمايه گذاري زدم. به هر حال براي شهري همچون سقز وجود هتل الزامي است كه بنده نيز بنا به اين دليل ساخت “هتل كرد” را آغاز كردم.

همچنانكه كه كارشناسان مي گويند گردشگري تبديل به صنعت شده است و صنعت گردشگری  نيازمند زيرساختهاي مختلفي است که از مهمترین آن ها مراکز اقامتی و هتل ها است، اهمیت هتل‌داری و جایگاه ویژه آن در صنعت گردشگری و نقش آن در جذب گردشگر بر همگان روشن است امروزه دیگر هتل‌داری یک فعالیت صرفا تجاری نیست بلکه یک فعالیت اقتصادی فرهنگی و یک صنعت است. پس اگر در شهري همچون سقز با سرمايه گذاري در زمينه ي گردشگري به دنبال سود باشيم كاري بيهوده و عبث است. در هر حال هتل تنها در ايامی خاصي مسافر دارد حتي اگر شرايط هوا مساعد نباشد مردم به مسافرت نمي روند، توريست به مكانهايي سفر مي كند كه در آرامش كامل باشد.

همکاری ادارات و ارگان های دخیل در پروژه چطور بوده است؟

متاسفانه همكاري بسيار كم بوده و در اين زمينه از مسئولان گلايه مندم، در دوره ي شهرداري قبلي با مشكلات عديده اي روبه رو بوديم حتي مدتي هم  ساخت پرو‍ژه به دليل سختگيريها و عدم همكاري به تعويق افتاد ولي شهرداري كنوني همكاري خوبي را داشته اند.

براي چنين طرحهايي در ديگر شهرها به جز وام، زمين را هم واگذار مي كنند اما بنده با سرمايه و زمين خودم با مشكلات زيادي دست و پنجه نرم كرده ام حتي اداره ها و ارگانها تخفيفهاي ويژه اي كه بايد براي سرمايه گذاري گردشگري لحاظ مي شد را در نظر نگرفتند. اين تخفيف در قانون درج گرديده اما ما تا به امروز هيچ تخفيفي را مشاهده نكرديم بطوريكه براي یک انشعاب آب مبلغ 23 ميليون تومان را از ما دريافت كرده اند. حتي در ديداري كه با معاون سرمايه گذاري گردشگري كشور داشتم قرار بود كه وامي به بنده تعلق بگيرد كه به دليل بروكراسيهاي بيمورد از ادامه راه منصرف شدم.

“هتل کرد” برای چند نفر ایجاد اشتغال خواهد کرد؟

براي 30 تا 40 نفر قطعا اشتغالزايي مستقیم دارد. به هرحال رستوران و كافي شاپ هم به افرادی واگذار خواهند شد. استخر نيز به صورت مجزا براي10نفراشتغالزايي را به همراه خواهد آورد.

تجارب قبلی شما چقدر در ساخت “هتل کرد” به کار آمد؟

به دليل اينكه مدت 8 سال است كه هتل ماد را مديريت مي كنم به زیر و بم كار هتلداري واقف هستم حتي به بخشهاي فني و نيازهاي ريز يك هتل آشنايي كامل را دارم ولي با اين حال بازدید از هتل های موفق و مشهور و استفاده از تجربیات آنها را به جد دنبال کردم. به عنوان مثال هتل ائل گلی تبریز که نمونه بارز یک هتل زیبا و موفق است و بازدید از آن همچون یک کارگاه آموزشی بود.

وضعیت “هتل ماد” بعد از تکمیل “هتل کرد” چگونه خواهد بود؟

پس از تکمیل هتل کرد و شروع پذیرش مسافر، دست به بازطراحی هتل ماد خواهم زد به شکلی که تمامی امکانات یک هتل سه ستاره با استانداردهای اروپایی را دارا باشد.

و سخن پاياني:

از شارنيوز بابت اين گفتگو تشکر می کنم و تنها خواهشي كه دارم از شهرداری است که باتوجه به حجم سرمایه ای که برای ساخت هتل صرف شده و کیفیت طراحی آن، ممنون خواهم شد اگر پیاده رو مقابل هتل را به شیوه ای مناسب و در خور طراحی کنند که به شکلی احترام مضاعفی را برای شهروندان و مسافران گذاشته باشیم.

کد خبر: 16348


۲۷ دیدگاه

 • یک سقزی
  یک سقزی: 11-6-2015 . 11:35 ب.ظ :

  با عرض سلام و تشکر از شارنیوزهای عزیز بابت این گزارش فوق العاده به عنوان یک دانشجوی دکتری حسابداری که خارج از سقز زندگی میکنم همواره تعداد مسافرهای زیادی رو راهی سقز برای گردشگری کردم باتوجه به علاقه شخصی ام برای این کار و همیشه مجبور ب اسکان این عزیزان در منزل پدری میشدم چندین نوبت هتل ماد تماس میگرفتیم تماما رزور بود با این هتل نور امیدی به من بخشدین همیشه وقتی هتل رو در حال ساخت میدیدم ارزو میکردم سریعتر بهره برداری بشه اقای احمدی عزیز قبول دارم ریسک زیادی بوده سرمایه گذاری در این زمینه ولی قطعا بازخورد مناسبی ازش خواهید دید مثلا همین استخر هتل رو تایم های اختصاصی بزارید برای مسافرین هتل تا کیفیت کارتون نیاد پایین کافی شاپتون مدرن با تنوع زیاد باشه من از حالا تبلیغ این هتل رو بین دوستانم کرده ام و قطعا روزهای خوبی برای هتل شما ایجاد خواهد شد ب امید روزی که شاهد افتتاح هتل 5 ستاره ای توسط جناب عالی باشیم
  یک نیاز حیاتی سقز رو پاسخگویی کردین واقعا و شک ندارم با این اتفاقات مطالبه مردم در تسریع افتتاح فرودگاه سقز بیشتر خواهد شد و همین امر مسافرین بیشتر و با سرمایه های بیشتر را به سمت شما بیاورد و یک توصیه کاملا جدی پارکینگ را برای مراسم عروسی و… دو دو منظوره کردن استفاده نکنید چون قطعا به شان هتل لطمه خواهد زد همانند ترکیب استخر مردم عادی با مسافرین هتل چون یک تایم اختصاصی رضایتمندی بهتری ایجاد خواهد کرد با ارزوی بهترینها واقعا خوشحال شدم از این پست شارنیوز ممنونم ازتون

  پاسخ دهید

  • ناشناس
   ناشناس: 11-7-2015 . 12:17 ق.ظ :

   اقای احمدی عزیز امیدوارم طرحتون موفق شه ولی خودارو خوش نمی اد 2 ساله به خاطر طرح شما ما که از ساکنیت میدان مادر هستیم از استفاده پیاده رو محرومیم

   پاسخ دهید

   • کارگران کردستان
    کارگران کردستان: 11-7-2015 . 10:55 ب.ظ :

    اين چه حرفي دوست عزيز؟!؟ يعني به خاطره سخت شدن رفت وامد شما ،نبايد اين هتل ساخته ميشد و سقز داراي یک هتل ابرومند ميشد؟! معلومه سقزي نيستي و يا تعصبي نسبت به سقز نداري وگرنه اين مشکل که گفتي اصلا در حدي نبود که بخواي بيانش کني… . افرادي مثل شما مانع اصلي توسعه،پيشرفت و اباداني سقز هستند.

    پاسخ دهید

  • امیر
   امیر: 11-7-2015 . 12:23 ق.ظ :

   سپاس بو ته واو ئه و که سانه ی که بو شار نیوز زه حمه ت ئه کیشن.

   پاسخ دهید

   • بانه
    بانه: 11-7-2015 . 7:59 ق.ظ :

    درود بر اين سرمايه گذار دلسوز و كاربلد

    پاسخ دهید

    • ناشناس
     ناشناس: 11-7-2015 . 10:08 ق.ظ :

     دست شما درد نکنه واقعا لازم بود من ساکن سقز نیستم اما برای دیدار بستگان همیشه توی شرمنده گی مهمان نوازی شان بودم برای همین کمتر می آمدم این طوری بیشتر می آم

     پاسخ دهید

     • سعدی رستمی
      سعدی رستمی: 11-7-2015 . 10:35 ق.ظ :

      شهروندانی خوش فکر و با سلیقه و با همتی عالی چون آقای احمدی باعث غرور و سرافرازی شهرمان هستند. امیدوارم اشخاصی نظیر آقای احمدی الگویی باشند برای دیگر عزیزانی که ایده و سرمایه ای دارند تا با همت و مشارکت نهادهای مختلف به مرحله اجرا دربیاورند تا شاهد آبادانی و پیشرفت شهرمان باشیم.

      پاسخ دهید

      • وریا
       وریا: 11-7-2015 . 12:26 ب.ظ :

       برای تمام کسانی که آنقدر شعور دارند که دارایی و سرمایه خود را در شهرشان و یا حد اقل در شهر همجوار و استان خود سرمایه گزاری می کنند، آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و بایستی به شارنیوز هم برای این گزارش خوب دست مریزاد گفت

       پاسخ دهید

       • رضا قادربيگ زاده
        رضا قادربيگ زاده: 11-7-2015 . 6:31 ب.ظ :

        جناب اقاي احمدي حق خودتان است به دنبال سود و بازگشت سرمايه تان باشيد مهم اين است سرمايه گذاريتان يك كار فرهنگي و اشتغال زا براي شهر ميباشد چرا كة متاسفانه كم نيستن كساني كة يا سرمايه شان را براي اغيار بكار ميگيرند و يا جهت گيري سرمايه گذاريشان صرفا سود است و بس و هيج توجهي به تبعات جانبي كارشان ندارند . دستتان درد نكند كه به نوبه خود بسترسازي مناسبي براي توسعه گردشگري در سقز و وجاهت دادن به شهر را عملي نموديد

        پاسخ دهید

        • کارگران کردستان
         کارگران کردستان: 11-7-2015 . 11:00 ب.ظ :

         درود بر همشهري عزيز ، جناب کاوه احمدي. اين کار شما ابرو سقز را خريد. واقعا بايد مسولين سقز از شما تشکر وقدرداني کنند به خاطره اين سرمايه گذاري و رفع يکي از مشکللات سقز. اميدوارم ساير سرمايه داران سقز ، شمارو الگو قرار بدن و کمي براي سقز زحمت بکشند…

         پاسخ دهید

         • هیوا
          هیوا: 11-8-2015 . 1:45 ب.ظ :

          به عنوان یك سقزی ساكن تهران از جناب احمدی سپاسگزارم. با این اقدام ارزشمند آبرو داری كردید پیش مهمانان ما كه قصد دیدار از سقز را دارند.سپاس

          پاسخ دهید

          • احمد محمدی
           احمد محمدی: 11-8-2015 . 5:39 ب.ظ :

           درود بسیار می فرستم خدمت جناب احمدی ، تاجر خوش فکر و دلسوز شهرمان . . کم نیستند ثروتمندان و متمولانی که سرمایه های کلان خود را در شهرها و جاهایی دیگر هزینه نموده و هیچگاه حاضر نشده اند این سرمایه ها را در شهر خود و برای رفاه و اشتغال همشهریان خود صرف نمایند . در این بحبوحه ی بی هویتی و خودباختگی ، امثال آقای احمدی براستی اندک و انگشت شمارند . به باور بنده ، گذشته از ابعاد عظیم انسانی و اقتصادی این پروژه ، اسم بسیار دلنشین و باابهت « هتل کرد »به تنهایی کفایت می کند که در راستای راه اندازی این اثر ، از هیچ همکاری و مساعدتی نباید دریغ ورزید . شهرداری ودیگر ارگانهای دخیل موظفند تمام زمینه های همکاری در این مورد را در اسرع وقت فراهم نمایند . تعلل ، سنگ اندازی و مشکل تراشیهای بی مورد از جانب این متولیان ، قطعا” خیانت به آینده ی شهر زیبایمان خواهد بود . . یک بار دیگر به همت ، توانایی و اعتقادات انسانی کاوه احمدی عزیز درود می فرستم و برایشان آرزوی توفیق دارم . . .

           پاسخ دهید

           • ناشناس
            ناشناس: 11-8-2015 . 5:42 ب.ظ :

            با سلام
            کمال حسینی هستم از دفتر معماری فرم-فضا-نظم
            طراح نمای هتل کرد
            از فرمایشات آقای دکتر بسیارمتشکرم.

            پاسخ دهید

           • حمه سعی
            حمه سعی: 11-9-2015 . 10:10 ق.ظ :

            کاوه گیان دست ماچ ئه کم . چاووت ماچ ئه کم یا خوا به همو ئامانجه جوانه کانت به گی و سر برز بیت . حمه سعی

            پاسخ دهید

            • مصطفی
             مصطفی: 11-9-2015 . 1:09 ب.ظ :

             سلاو و ریز و حورمت بو هه مو خوینده وارانی ئازیز
             ده توانم به ته نیا به لیم
             کاکه گیان کاکه کاوه ده ستت خوش بیت ماندو نه بیت و ان شا الله سه ر به رز بیت .
             وئیوه ش ها و شاریانی خوشه ویست پیروزبایتان پی ده لیم به سپاسوه موسته فا ع ـ ن

             پاسخ دهید

             • مصطفی
              مصطفی: 11-9-2015 . 1:11 ب.ظ :

              سلاو و ریز و حورمت بو هه مو خوینده وارانی ئازیز ده توانم به ته نیا به لیم
              کاکه گیان کاکه کاوه ده ستت خوش بیت ماندونه بیت و ان شا الله سه ر به رز بیت .
              وئیوه ش ها و شاریانی خوشه ویست پیروزبایتان پی ده لیم به سپاسوه موسته فا ع ـ ن

              پاسخ دهید

              • سقزی
               سقزی: 11-10-2015 . 10:17 ق.ظ :

               جناب آقای دکتر احمدی خیلی ازتون ممنونیم براتون آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون داریم …

               پاسخ دهید

               • hallo
                hallo: 11-10-2015 . 7:00 ب.ظ :

                با تشکر از سرمایه گذار محترم می خواستم از اقای احمدی بپرسم که رزومه ی کاری برای کار در این هتل را باید کی و کجا تحویل داد؟

                پاسخ دهید

                • مختاراصغری
                 مختاراصغری: 11-10-2015 . 10:34 ب.ظ :

                 دکتراحمدی عزیز هیچ زبانی قدرت تشکر از شما را ندارد مگر با زبان کوردی که بگیم ((ده ست خۆش بێ ماندۆ نه بی))

                 پاسخ دهید

                 • کاوه محمدکریمی: 11-12-2015 . 10:20 ق.ظ :

                  هتل کرد در آینده ای نزدیک نگین هنر و معماری در شهرستان سقز خواهد شد
                  با تشکر فراوانان از جناب دکتر کاوه احمدی به خاطر این پروژه بی نظیرش امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید
                  در پایان تشکر از شما شارنیوز به خاطر تیه این خبر عالی.

                  پاسخ دهید

                 • ميژو
                  ميژو: 11-13-2015 . 4:23 ب.ظ :

                  كاك كاوه به راستي مايه ي افتخاري شاري سقزي خوشويسي. زورن دوله مه نده كاني سقز كه ايسه له شاركاني تبريز و تاران سرمايه گذاريان كرده و بوون به باعثي پيشرفت و جواني او شارانه. ايمه نيازمان هيه به پروژه هايك وه كو هتل كورد. دوباره ريز و سلاو بو كاك كاوه.

                  پاسخ دهید

                  • رسول گندمی
                   رسول گندمی: 11-17-2015 . 3:52 ب.ظ :

                   خسته نباشی امیدوارم هرروزدرامر توسعه آرزوهایتان موفق ترباشی.هتل زیبایی هست هرچند درنما جای کاشی معرق بسیار خالی است.با توجه به کارهای مرمت که در هتل شاه عباس اصفهان انجام دادم.امیدوارم داخل هتل به زیبایی هتل شاه عباس بشه.مایه افتخاری انشاا… موق باشی.

                   پاسخ دهید

                   • هیوا
                    هیوا: 11-18-2015 . 7:52 ب.ظ :

                    از آقای احمدی عزیز سپاسگزارم که با سرمایه گذاری خوبی شهر سقز را مکان بهتری برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نمودند.بدون شک امکان اسکان و هتلهای با کیفیت از زیر ساختهای توسعه هر منطقه است.امیدوارم برای شهر قشنگمان منشا خیر و برای ایشان منشا درآمد باشد.اگر چه با ایجاد مناطق آزاد بانه و مریوان نیاز به این اماکن بیشتر خواهد شد.ده ستت خوش و ماندو نه بی.

                    پاسخ دهید