شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۳/۰۷/۱۴۰۱
Wednesday، 11th November 2015
6:07 pm

سپاه بیش از 30 میلیارد ریال در روستاهای سقز خدمات عمرانی ارائه کرد

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز گفت: این نهاد در سال جاری افزون بر30 میلیارد ریال در روستاهای محروم شهرستان خدمات عمرانی هزینه کرده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار ذبیح الله مالکی روز پنجشنبه در همایش روحانیان در حسینیه شهرک شهید والی سقز افزود: این موارد شامل، ساخت سالن های ورزشی، بازسازی و ساخت مساجد و تعمیر آنها در قالب اردوهای جهادی بوده که با همکاری مردم انجام شده است.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به توطئه های دشمنان خواستار بصیرت افزایی مردم توسط روحانیان شد و جایگاه ارزشمند آنها در اجتماع را ستود.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه سقز هم بیان کرد: روحانیان وارثان انبیاء هستند و جامعه امروز، نیازمند تبلیغ دین مبین اسلام از سوی این قشر آگاه است.

حجت اسلام حسن رستمی افزود: هر اندازه که روحانیان ما با سواد و آگاه به مسائل دینی و روز باشند، تاثیر گذاری آنان بر افکار مردم در جهت تقویت دین اسلام بیش تر خواهد بود.

وی عنوان کرد: عالم علمش را از نبی مکرم اسلام گرفته است و در این شرایط امروزی که دین اسلام مورد هجمه های مختلف دشمنان است، باید هوشیارانه در جهت خنثی کردن نقشه های دشمنان اقدام کنند. سقز در 190 کیلومتری شمال غربی سنندج واقع شده است.

کد خبر: 16458


نظر دهي بسته شده است.