شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۸/۰۵/۱۴۰۱
یکشنبه، 22nd نوامبر 2015
8:46 ب.ظ

سه طرح عمرانی در سقز افتتاح شد

 سه طرح عمرانی با اعتبار دو میلیارد و 950 میلیون ریال روز یکشنبه به مناسبت هفته بسیج در روستاهای بخش سرشیو شهرستان سقز افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این آیین که با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان شهرستان سقز برگزار شد سوله فرهنگی – ورزشی روستای ‘قشلاق پل’ ، خانه عالم و مسجد روستای ‘سرتکلتو’ به بهره برداری رسید.

همچنین زنگ بسیج در مدرسه پسرانه شاهد شهر سقز با حضور معاون سیاسی انتظامی فرماندار ویژه نواخته شد و در مسجد روستای ‘گوره قلعه’ بخش سرشیو، یادواره شهدای پایگاه های مقاومت بسیج برگزار شد.

در این یادواره، فرماندار ویژه شهرستان سقز با بیان اینکه، دغدغه اصلی بسیج، خدمت به محرومان و محرومیت زدایی است، گفت: بسیج مرد عمل برای همه حوزه ها است.

علی اکبر رومقانی افزود: اقدامات جهادی از کارهای مناسب بسیج در سطح روستاهای بخش سرشیو است که در قالب اردوهای جهادی انجام شده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان سقز هم در این نشست عنوان کرد: حضور بسیج باعث شده تا کشور از هر آسیبی به دور بماند و از افتخارات بسیج، خدمتگزاری به مردم است.

سردار ذبیح الله مالکی با عنوان اینکه شهدا مثل شمع سوختند تا ما در آسایش باشیم اظهار کرد: امروز باید راه شهدا، عنوان الگوی زندگی ما باشد.

محسن رجبی بخشدار سرشیو هم بیان کرد: در سال جاری چند طرح عمرانی در روستاها از محل اعتبارات دهیاری ها و با مشارکت مردم با اعتبار سه میلیارد و 390 میلیون ریال اجرا شده است.

اهدای هدایا به دانش آموزان موفق مدرسه گوره قلعه و جمعی از مردم روستا که در طرح های جهادی جهادگران را یاری داده بودند و اجرای مراسم سرود از دیگر برنامه های این یادواره بود.

کد خبر: 16611