شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۰۷/۱۴۰۱
Monday، 7th December 2015
6:49 pm
طنز

ضد گزارش “برف اول” بر اساس آنچه در کانال تلگرام شارنیوز‎ منتشر شد

صلات صبح

لین ن ن….بالاخره پس از چند سال قطع نزولات جوی و فراموش شدن برف از جانب همشهریان، بارش این پدیده ی نادر در مناطق کوهستانی، باعث ایجاد روحیه ی شعف و شادمانی در میان مردم گشت.

08:31

لین ن ن… عکس دو تن از همشهریان که از فرط خوشی با پیژامه راه راه و زیرپوش آبی سربه کوچه و بیابان نهاده اند و گوله برف بازی می نمایند.

08:32

لین ن ن… خبرنگاران شارنیوز مثل مور و ملخ هرگوشه ای ریخته اند تا این پدیده ی نادر را پوشش دهند. شارنیوز ایز د وان اند اونلی

08:33

لین ن ن…عکس یک گُله برف در پارک شهر

09:27

لین ن ن… لین ن ن… لین ن ن… عکس پارک شهر از آن طرف گُله ی بالا، عکس پیاده رو پارک شهر، عکس پارک شهر وقتی که دست شاهد عینی روی لنز مانده است، عکس یک عدد نرده عکس دو چراغ

09:45

لین ن ن… شاهدان عینی تایید کرده اند که چیزهای نازل شده همان برف بوده و با مشخصات نقل شده توسط پدر شاهدان عینی مطابقت داشته است. به گفته ی عینی بالا چه بسا به زودی شاهد پرش مردم از این بام به آن یکی و بلعکس جهت تردد همشهریان باشیم.

10:47

لین ن ن… عکس دو شاهد عینی که کله ی یک خبرنگار افتخاری شارنیوز را در گُله برف فوق الذکر در پارک شهر فرو کرده و درصدد اند که با بقایای خبرنگار مذبور عکس سلفی بگیرند.

هنوز پیام بالا آپ نشده لین ن ن… عکس با عنوان برف و شادی، چند جوان در چند کیلومتری آخرین نقطه ی قابل رویت در عکس درحال حرکات موزون. (از اینجا به بعد کانال میوت می شود)

sharnewstelegram

11:00

اما این برف خالی از حادثه نبوده و به گفته ی خبرنگاران شارنیوز به دلیل شعف ناگهانی از پدیده ی برف، تعداد قابل توجهی دچار فتق روده و انسداد شراین و پارگی تحال شده اند. بیماران اکثرا مرد یا زن هستند و هیچ مخنثی مابین ایشان یافت نشده است.

11:59

به گفته ی سازمان هواشناسی عجب برفی بود این.

12:39

جوانان در سطح پارک در حال مسخره بازی، لودگی و پرتاب گوله برف به سمت همدیگر و عابران پیاده هستند. عده ای چراغ سفیدای پیاده رو را نشانه گرفته و گروهی هم جهت رضایت سالمندان در حال تبدیل سطوح پارک به سرسره هستند.

02:33

به نقل از خبرنگار افتخاری شارنیوز که همین اکنون موفق شد از گله ی برف فوق الذکر بیرون بجهد دخترها و پسرها در دسته های ده تایی در حال تردد در ]پارک[شهر هستند و تاکنون هیچ التقاطی صورت نگرفته است.

04:09

روابط عمومی اداره آموزش و پرورش جهت جلوگیری از یخزدگی دانش آموزان، فردا را تعطیل اعلام کرد، اما انجمن صنفی معلمان این اقدام را تلاش جهت کمرنگ جلوه دادن نقش معلمان تلقی کرد و قول داد فردا مدرسه باز شود. حتی بدون بچه.

05:02

از محله ی نیوفولدربالا( بهارستان سابق که پیرو نامه ی مندرج در هیمن سایت تا اطلاع ثانوی اسمی ندارد) خبر می رسد که نرخ مرغ و اجاره خانه و ختنه نوزاد چهار برابر شده است.

05:03

فایل صوتی “ببار ای برفِ” حبیب با صدای خبرنگار شارنیوز در حال استحمام

خبر فوری: جاده ی سقز مریوان قبلا خیلی جاده ی مناسبی بود که الان انتظار دارید خوب باشه؟

05:23

به گفته ی آگاهان طرح نمک پاشی خیابان جمهوری به تایید هیات دولت رسیده و پس از طی مراحل قانونی در نیمه ی دوم سال قابل اجرا خواهد بود.

پاسی از شب

عکس یک رنوی 5، عکس خیابان عکس درخت عکس کلاغ عکس مور عکس ملخ…

کد خبر: 16919


نظر دهي بسته شده است.