شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۰۵/۱۱/۱۴۰۰
یکشنبه، 13th دسامبر 2015
7:45 ب.ظ

برنامه های پژوهشی در دانشگاه های سقز

به گزارش ایرنا، کارگاه های مفاهیم تحقیق و پژوهش در رشته های فنی، مالیات بر ارزش افزوده، ایده و مفهوم در معماری ، فرایند طراحی معماری و gsm global system for mobile communications برگزار شد.

در این کارگاه به ترتیب آزاد نوری، دکتر ناصر رحیم پور، هیوا حداد، ناصح یوسفی و علی رحیمی به ایراد سخن و ارایه مطلب پرداختند.

این برنامه های علمی در سالن اجتماعات، کارگاه رسم و سالن سمعی و بصری آموزشکده فنی و حرفه ای سقز که دارای 771 دانشجو در سه رشته معماری، حسابداری و کامپیوتر است برگزار شد.

همچنین در دانشگاه آزاد اسلامی سقز نیز که داری دو هزار و 600 دانشجو است دو سخنرانی با عنوان هرج و مرج و نظم و ترتیب از منظر ریاضی توسط اسماعیل قاضی و ورود به دنیای ربات ها توسط جمال یوسفی ارایه شد.

در دانشگاه علمی کاربردی نیز که دارای 9 رشته کاردانی و دو رشته کارشناسی و 400 دانشجو است، سخنرانی های کاربرد فناوری های نانو در علوم کامپیوتر توسط فرحناز عدنانی دانشجوی دکترای نرم افزار و تکنیک های صحیح مطالعه توسط حسین صید مراد کارشناس ارشد روانشناسی ارایه شد. در این دانشگاه همچنین سعدی مرادی در کارگاه آموزشی حقوق، نحوه رسیدگی به پرونده های حقوقی و کیفری در محاکم قضایی و جمشید کریمی، مونتاژ سیستم های 32 و 64 بیتی را برای دانشجویان تشریح کرد.

کد خبر: 17016