شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۹/۰۵/۱۴۰۱
یکشنبه، 20th دسامبر 2015
12:40 ق.ظ
ثبت نام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

روز دوم و 3 کاندیدای دیگر

روز دوم ثبت نام و در حالی که همه در شوک عدم تصویب منطقه آزادی تجاری بانه و مریوان در مجلس شورای اسلامی بودند، سه نفر دیگر در فرمانداری سقز حاضر شدند و درخواست کاندیداتوری خود را ثبت کردند. یونس خوش سیما و علی خسرو زاده بعد از ثبت نام با شارنیوز گفتگو کردند اما فواد بابایی تلفن همراه خود را جواب نداد. حاصل در پی می آید:

entekhab94

یونس خوش سیما

متولد تیرماه 1355 در شهر سقز

یونس خوش سیما فوق دیپلم رشتۀ مطالعات اجتماعی از دانشگاه فرهنگیان ارومیه و کارشناسی خود را در رشتۀ مشاوره و راهنمایی از دانشگاه رازی khoshsimaکرمانشاه دریافت کرده است.

وی همچنین مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشگاه آزاد اسلامی ابهر و در رشتۀ مشاوره و راهنمایی دریافت کرده است. سوابق کاری و اجرایی وی عبارتند از: مدیریت در مدارس سطح شهر، دبیر و مشاور دبیرستانهای سقز و همچنین مسئول امورتربیتی ادارۀ آموزش و پرورش زیویه. بازرس ویژه وزارت آموزش وپرورش درسقز وزیویه درسنوات قبل

یونس خوش سیما سابقۀ فعالیت های سیاسی را نیز در کارنامۀ خود دارد. وی از فعالین جناح اصولگرای شهرستان سقز بوده و هم اکنون دبیر حزب مؤتلفۀ اسلامی شهرستان می باشد.

خوش سیما در این دوره از انتخابات به صورت مستقل وارد عرصه شده است و در این مورد اظهار داشت در حال رایزنی با سایر گروه های اصولگرا است. وی شعار انتخاباتی خود را اینگونه عنوان کرد: “روزهای خوب خواهند آمد، اندکی صبر…”

علی خسرو زاده

متولد فروردین 1355 در شهرستان بانه.

خسروزاده لیسانس “تربیت بدنی” خود را در سال 1379 از دانشگاه رازی کرمانشاه دریافت کرده است.khosrozadeh وی همچنین فوق لیسانس خود را در همان رشته و در دانشگاه پیام نور مرکز تهران و در سال 1388 دریافت کرده است.

علی خسرو زاده از سال 79 به استخدام آموزش و پرورش درآمده است. وی به مدت 4 سال مدیر کانون های ورزشی شهرستان بانه بوده است و هم اکنون نیز به عنوان کارشناس تربیت بدنی در آموزش و پرورش بانه مشغول به کار است.

خسرو زاده که خود را برای دهمین دورۀ مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده است به عنوان کاندیدای مستقل وارد عرصۀ رقابت شده است.

وی پیرامون شعار انتخاباتی خود به شارنیوز گفت: تا کنون شعار خاصی برای انتخابات برنگزیده ام و احساس می کنم شعار به اندازه کافی سر داده شده است و اکنون نوبت عمل است.

فواد بابایی

کارشناس ارشد روان شناسی و مدرس دانشگاه. شارنیوز تا کنون موفق به برقراری ارتباط با او نشده است.

کد خبر: 17226