شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۲۷/۰۵/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 24th دسامبر 2015
8:18 ق.ظ
ثبت نام انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

چهارشنبه 4 ثبت نام داوطلبی نمایندگی مجلس

روز چهارشنبه چهار نفر دیگر به جمع داوطلبان نمایندگی مجلس دهم پیوستند تا استقبال از ثبت نام در انتخابات در این دوره چشمگیر باشد. داوطلبان جدید مختصری از سوابق و دیدگاه های خود را با شارنیوز در میان گذاشتند که در ادامه می آید:

دکتر احمد نیلوفری

وی متولد 1324 در سقز و دارای هفت فرزند است. دکتر نیلوفری مدرک دکترای علوم پزشکی را از دانشگاه ملی (دانشگاه شهید بهشتی)در سال۴۴ اخذ نموده است.

تنها سابقه ی اجرایی وی به سال 1355 و ریاست بیمارستان سقز برمی گردد.

سابقه ی سیاسی ندارد. فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی وی عبارت است از: ریاست انجمن اولیا و مربیان استان،رئیس خانه تشکلهای مدنی استان، مسئول انجمن سبز سقز، مسئول بنیاد مردمی پیشگیری از اعتیاد سقز، عضو هیئت امنای حاجی افتخار، عضو هیئت مدیره‌ی هیئت امنای معتمدین شهر

وی به شارنیوز گفت: هیچ شعاری ندارم و وابسته به هیچ جناحی هم نیستم. حاضر به چاپ عکس و دایر کردن ستاد تبلیغاتی نیستم.

ارسطو یاری حصار

متولد سال۱۳۶۰ از شهر سقز است.arasto

وی دیپلم را درسقز، لیسانس را از دانشگاه زنجان و فوق لیسانس را از دانشگاه شهید بهشتی و دکترا را از دانشگاه تهران اخذ کرده است.،، در مورد سوابق کاری وی می توان به موارد زیر اشاره کرد: دبیر مجمع کلان شهرهای کشور سال۹۲ تا ۹۳ ، مشاور رئیس شورای شهر تهران سال۹۲تا۹۳، مشاور کمیسیون سیاسی مجمع تشخیص مصلحت نظام۸۸تا۹۱، عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، مدیر و مجری پروژه سند مدیریت توسعه روستایی ایران در افق۱۴۰۴

یاری حصار عضو هیئت علمی دپارتمان برنامه ریزی دانشگاه محقق اردبیلی است.

وی در گفتگو با شارنیوز با اشاره به اینکه فعالیت سیاسی نداشته است گفت: در زمینه های فرهنگی و اجتماعی فعالیتهای گسترده ای دارم که می توان به این موارد اشاره کرد:مشاور رئیس ستاد شورایاریهای تهران، عضویت درngoهای فعال در عرصه ی محیط زیست، مدیر مسئول سایت چراوان و عضو شورای نویسندگان ماهنامه ژیلوان، در ضمن عضو هیچ حزبی نیستم اما نگاهی اعتدالی و میانه دارم. شعار انتخاباتی را در هنگام تبلیغات به عرض می رسانم.

جمشید مظفری

جمشید مظفری، فعال مدنی و فرهنگی ، متولد 1352 دارای مدرک فوق لیسانس جامعه شناسی از دانشگاه تهران (1381- 1378) است. کارشناسی jamshidmozafariخود را در رشته پژوهشگری از دانشگاه تبریز (1376-1372) اخذ نموده است. از سال 80 13تا 1387 مدرس دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد سقز و همچنین مدرس دوره های ضمن خدمت در استان و شهرستان بوده است و در حال حاضر دبیر دبیرستانهای سقز می باشد. مظفری به مدت 6 سال از سال 84 13تا 1389 رئیس انجمن جامعه شناسی شاخه کردستان بوده است. وی به شارنیوز گفت: از لحاظ سیاسی درهیچ جناحی (چه اصول گرا و چه اصلاح طلب) عضویت رسمی ندارم و شخصیتی مستقل و اعتدالی هستم. در زمان مناسب به لحاظ قانونی، برنامه و راهکارهای عملی و شعار انتخاباتی را اعلام می کنم.

وی کارهای علمی و پژوهشی اش را چنین برشمرد:

-مونوگرافی دخانیات سقز 1375،بررسی نگرش دانشجویان کورد و ترک نسبت به یکدیگر بر اساس طیف بوگاردوس، 1376، بررسی میزان رضایت مندی کارکنان شهرداری تبریز 1376، سخنرانی در سمینار هویت کوردی 1383، دانشکده ی علوم پژشکی دانشگاه تهران ، مجری طرح کاهش آسیب های مواد مخدر در سقز 1384، مجری نظر سنجی انتخابات مجلس هفتم و شوراهای شهر دوره ی دوم در سقز ، سخرانی در انجمن جامعه شناسی کوردستان با موضوع : دین و جامعه ، سخنرانی در انجمن جامعه شناسی کوردستان با موضوع : رویکردهای مختلف در جامعه شناسی معرفت، همکار چندین طرح پژوهشی در سطح استان و شهرستان، چندین ترجمه در مجلات مختلف، عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد: نگرش نویسندگان کورد نسبت به جریان های سیاسی در کوردستان

عبدالخالق رحمان پور

علی رحمان پور کارشناس ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری از بانه.

کد خبر: 17309


۳ دیدگاه

 • زانکو
  زانکو: 12-24-2015 . 10:13 ق.ظ :

  جناب مظفری از حضورتان در مجلس بسیار خوشحالم. امیدوارم که شما حداقل حرف و عمل تازه ای برای گفتن داشته باشید.

  پاسخ دهید

  • سونیا
   سونیا: 12-24-2015 . 11:41 ق.ظ :

   ما به اندیشه ای نو و چهره ای جوان نیاز مندیم. دکتر ارسطو یاری حصار بواسط تخصص در امر برنامه ریزی روستایی و شهری و توانایی و نیروی جوانی می تواند زمینه های تحول را در شهر فراهم نماید.
   امیدوارم رد صلاحیتش نکنند… بعد از سال ها انتظار فردی جوان و پر انرژی به این عرصه ورود پیدا کرده است. بر ماست که از ایشان حمایت کنیم.

   پاسخ دهید

   • همشهری46
    همشهری46: 12-25-2015 . 12:15 ق.ظ :

    با عرض سلام
    درمورد فعالیتهای سیاسی دکتر احمد نیلوفری باری به هر صورت سوابقی وجود دارد.

    پاسخ دهید