شارنيوز- اخبار سقز

امروز ۱۸/۰۵/۱۴۰۱
پنج‌شنبه، 24th دسامبر 2015
8:35 ق.ظ

چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان زاگرس با درخشش سقزی ها پایان یافت

چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان زاگرس روز چهارشنبه با معرفی نفرات و گروه های برتر در بخش های مختلف به کار خود پایان داد.

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولان زاگرس روز چهارشنبه در تالار فروردین مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج با حضور مسئولان ارشد سازمان بهزیستی کشور، استاندار و مدیران کل ادارات استان کردستان و نمایندگان تئاتر استان های لرستان، کرمانشاه، ایلام، همدان و کردستان برگزار شد.

سقزی ها هم در بخش هایی حائز رتبه های برتر شدند که این بخش ها عبارتند از:

در بخش بازیگری همراه زن، مفیده زارع زاده از سقز کردستان رتبه اول را کسب کرد.

در این بخش همچنین زهره حنیفی از قروه کردستان و کاله مرادی از سقز کردستان رتبه دوم مشترک را کسب کردند.

در بخش بازیگری مرد جسمی حرکتی علی حسینی از ملایر و سلیمان سماواتی از سقز کردستان رتبه سوم مشترک را کسب کردند.مهدی محمدیان نبی کندی از سقز کردستان رتبه اول این بخش را به خود اختصاص داد.

در بخش بازیگری مرد اختلالات بینایی، جایزه رتبه دوم نیز به صورت مشترک به عبدالله عظیم پور از ایلام و محسن عظیمی از سقز کردستان رسید. در بخش کارگردانی این جشنواره نیز محمد صمدی ازقروه و امیر زارع زاده از سقز رتبه سوم مشترک را کسب کردند.

کد خبر: 17315


یک دیدگاه

  • ناشناس
    ناشناس: 12-24-2015 . 8:37 ب.ظ :

    به نوبه خوداز خانواده زارع زاده ممنونم که باپسرم که متاسفانه ازلحاض جسمی ازچهل دوصدرنج کی برد وحالا مدت یکسالی است باگروه پیوندوبا همکاری بهزبستی سقز این اقدامات هنری صورت گرفته چیزی از دستم برنمی آید فقط ازطرف سایت خوب ومردمی شما ازاین خانواده کمال تشکررادارم که بدون هیچ چشم داشتی با معلولین شهرمان همکاری دارندوازخداوند آرزوی سعادتمندی دارم !!جلیلی

    پاسخ دهید